Kızlar dua eder misiniz 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar dua eder misiniz 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,045 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dua eder misiniz 🥺
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
İnsanın elinde olmuyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bilmiyorum ya çok sıkıntı ettim kendime doğum demedi ama aladabilşr

Canım ben ilçedeyim burda doğum, doktoru yokki kendi dr telefonda dedi sadece

Yok kuzum haraketlerini rakip et sabaha kadar dedi nst kötü çıktı
Nst de ne çıktı peki ?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Nst iyi çıkmadı kızlar kalp atışları ya gece gel dedi haraketleri normalde yada yarın sabah erkenden gel dedi bi muayene edip nst ye bağlayıp takip edecem ona göre doğuma alacam dedi 😥😥😥 erken mi kızlar 36+3 üz bugün kilosu gelişimi iyi dedi ama. Ya bilmiyorum tedirginlik kaygı bastı içimi dinlen sol yanına yat bol sıvı al dedi kızlar bişey diyin ya 😥😥😥
Kuzum geçmiş olsun hiç korkma bak bizim günümüz aynı zamanı da geç degil artık

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Nst iyi çıkmadı kızlar kalp atışları ya gece gel dedi haraketleri normalde yada yarın sabah erkenden gel dedi bi muayene edip nst ye bağlayıp takip edecem ona göre doğuma alacam dedi 😥😥😥 erken mi kızlar 36+3 üz bugün kilosu gelişimi iyi dedi ama. Ya bilmiyorum tedirginlik kaygı bastı içimi dinlen sol yanına yat bol sıvı al dedi kızlar bişey diyin ya 😥😥😥
Hiç korkma canım 3500 doğmazda 2800 doğar en fazla haftası zaten doğum aralığında sağlıkla al kucağına inşallah 🥰

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol dinlen cnm sol tarafına yat korkma canm kilosu gelişimi iyiyse bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle
İnşallah kuzum ya tedirgin oldum

Dr kilosu gelişimi iyi demiş korkmana gerek yok. İnşallah sağlıklı bi doğum olur.🙏🏻Sen bebeğine kavuşacağın anı düşün başka bişey düşünme canm
Allah razı olsun cnım inşallah iyi olur annemi aradım memleketten gelecek gece 4 de yola çıkıyor inşallah o da yanımızda olursa daha rahatlarım

Nst de ne çıktı peki ?
Kalp atışları düzensiz dedi canım bi 110 bi 180 bi 140 değişken deei

Hiç korkma canım 3500 doğmazda 2800 doğar en fazla haftası zaten doğum aralığında sağlıkla al kucağına inşallah 🥰
Amin inşallah bakalım ya artık alsınlar ben ilçedeyim burda doktor Da yok 1 saat yol var ya o yüzden tedirginim gece bişey olsa diye cnım zaten gecen hafta salı 3 kiloydu bu hafta kaç olmuştur bilemem kiloyu takmıyorum küvöze koymasınlar da inş 🥺

Canım Allahin izniyle bisey olmaz ve zamanında doğar inşallah sen korkma dinlen biraz

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum ya tedirgin oldum

Allah razı olsun cnım inşallah iyi olur annemi aradım memleketten gelecek gece 4 de yola çıkıyor inşallah o da yanımızda olursa daha rahatlarım

Kalp atışları düzensiz dedi canım bi 110 bi 180 bi 140 değişken deei

Amin inşallah bakalım ya artık alsınlar ben ilçedeyim burda doktor Da yok 1 saat yol var ya o yüzden tedirginim gece bişey olsa diye cnım zaten gecen hafta salı 3 kiloydu bu hafta kaç olmuştur bilemem kiloyu takmıyorum küvöze koymasınlar da inş 🥺
Bebek hareket edince de kalp atışları kayıyo bazen, yarın kendi doktorun ne diyecek önemli olan o, moralini bozmadan sakince bekle yarını inşallah güzel haberlerini alırız canım 🙏🙏

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allahin izniyle bisey olmaz ve zamanında doğar inşallah sen korkma dinlen biraz
İnşallah canım uzandım ama

Bebek hareket edince de kalp atışları kayıyo bazen, yarın kendi doktorun ne diyecek önemli olan o, moralini bozmadan sakince bekle yarını inşallah güzel haberlerini alırız canım 🙏🙏
İnşallah canım Allah razı olsun bakalım artık bekleyip görecem

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma cnm Allah saglıkla aldırsın kucagına haftası ıyı benceb

...

Moderator
Mod
rank
Rabbim vaktinde doğmasını nasip etsin canım.Endişelenme tekrar nst ye girdiğinde bakarsın normal çıkar kalp atışları kuzum.

Tüm sayfalar yüklendi.