Kızlar dua eder misiniz 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar dua eder misiniz 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,050 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dua eder misiniz 🥺
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Nst iyi çıkmadı kızlar kalp atışları ya gece gel dedi haraketleri normalde yada yarın sabah erkenden gel dedi bi muayene edip nst ye bağlayıp takip edecem ona göre doğuma alacam dedi 😥😥😥 erken mi kızlar 36+3 üz bugün kilosu gelişimi iyi dedi ama. Ya bilmiyorum tedirginlik kaygı bastı içimi dinlen sol yanına yat bol sıvı al dedi kızlar bişey diyin ya 😥😥😥
Canım hiç telaş yapma sakin ol öncelikle . Doktor gelişimi iyi diyorsa bir sıkıntı yoktur eğer olsaydı zaten bilgilendirdi. Sen doktorunu dinle dediği gibi bol sıvı al yat dinlen . İnşallah hayırlısı ile alırsın yavrunu kucağına .

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Nst iyi çıkmadı kızlar kalp atışları ya gece gel dedi haraketleri normalde yada yarın sabah erkenden gel dedi bi muayene edip nst ye bağlayıp takip edecem ona göre doğuma alacam dedi 😥😥😥 erken mi kızlar 36+3 üz bugün kilosu gelişimi iyi dedi ama. Ya bilmiyorum tedirginlik kaygı bastı içimi dinlen sol yanına yat bol sıvı al dedi kızlar bişey diyin ya 😥😥😥
Dilerim ki hersey su gibi gelip gecer canim, belki simdi olmasi hayirlidir, bir de oyle dusun. Eve salmazlardi riskli birsey olsaydi, doktorlar bilir. Uzan dedikleri gibi, icinden gecen dualari oku, bizde senin icin dua edecegiz. Hepimiz ayni yolun yolcusuyuz, guzel haberlerini bekliyoruz. 🌷

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Dilerim ki hersey su gibi gelip gecer canim, belki simdi olmasi hayirlidir, bir de oyle dusun. Eve salmazlardi riskli birsey olsaydi, doktorlar bilir. Uzan dedikleri gibi, icinden gecen dualari oku, bizde senin icin dua edecegiz. Hepimiz ayni yolun yolcusuyuz, guzel haberlerini bekliyoruz. 🌷
Burdaki ebe de bişey bilmiyor ki kuzum merkezde ki dr yönlendiriyor kendi dr dedi zaten bunları sabahı bekliyorum artık hayırlısı olsun ne yapim elden bişey gelmiyor ki 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç korkma cnm Allah saglıkla aldırsın kucagına haftası ıyı benceb
Allah razı olsun canım sağolasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hiç telaş yapma sakin ol öncelikle . Doktor gelişimi iyi diyorsa bir sıkıntı yoktur eğer olsaydı zaten bilgilendirdi. Sen doktorunu dinle dediği gibi bol sıvı al yat dinlen . İnşallah hayırlısı ile alırsın yavrunu kucağına .
Amin kuzum Allah razı olsun hareketlerinde şuan bi sıkıntı yok hatta daha yeni uzandım desem evi derle topla çamaşır bulaşık bi de 7 buçuk yaşında oğlum var onla uğraş valizi çantayı gözden geçir inan şuan başım dönüyor 😓

Tüm sayfalar yüklendi.