Kızlar dua edin doğuma alıcaklarom beni galiba doktoru bekliyorlar korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar dua edin doğuma alıcaklarom beni galiba doktoru bekliyorlar korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,197 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dua edin doğuma alıcaklarom beni galiba doktoru bekliyorlar korkuyorum
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Covidim normalde özele gidiyordum devlete kontrole geldim pandemi hastanesine doğuma alıcaklarom galiba korkuyorum
Ah canim neden gitdin yaa bende covid pozitiv cikdi 7 gun karantinim bitene kadar gitmedim gidersem benide covid hastanesine alacaktilar kac haftaliksin neden dogumunu bawlatiyorlar geliyormu bebek yoksa doktorun bawlatiyor rabim sag salim kugaina almayi nasib etsin inwallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doğum bitti daha yeni yeni kendime geliyorum spinal yaptılar kızlar bebeğimi de başka hastaneye nakil ettiler küveze çok morelim bozuk göremedim bile yavrumu sadece sesini duydum uzaktan gördüm hayal meyal covid olduğum için aldılar gittiler hemen 😭
Ay kuzum benim ya 😔😔üzülme canım inşallah hemen iylesip bebeğine kavuşursun 🙏

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Doğum bitti daha yeni yeni kendime geliyorum spinal yaptılar kızlar bebeğimi de başka hastaneye nakil ettiler küveze çok morelim bozuk göremedim bile yavrumu sadece sesini duydum uzaktan gördüm hayal meyal covid olduğum için aldılar gittiler hemen 😭
Hayırlısı bacım sağlıklı olsunda.. neden kuveze aldılar erken doğum filan mı ? İnshaAllah sıhhati iyidir sen nasılsın? Geçmiş olsunn Rabbim çok geçmeden kavuştursun sizi 🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tez vakitte iyileşir kavuşursun inşallah kuzum 🥺 bebek nasıl iyi inşallah

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Covidim normalde özele gidiyordum devlete kontrole geldim pandemi hastanesine doğuma alıcaklarom galiba korkuyorum
Canım inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun dualarım seninle 🙏💕 bebek doğdumu sen nasılsın yeni gördüm canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum 🙏💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar