Sorum var Kizlar dualarınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Kizlar dualarınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,344 kez görüntülenmiş, 157 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dualarınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
1.700 doktor iyiyi dedi ilkde beyin kanamasi başlamıştı sumeyra sabah beni 6 da aradilar süt sagiyordum yetişemedim dönüş yapılmıyor anladım ben kötu birşey olduğunu annem bana teselli ediyor bidaha akşam aradı beyin kanaması başladı görün ölecek dedi şok gecdirdim bayıldım orada eski eşimle gördük hareketleri yavaslamisti o kadar çok ilaç kullanıp yere atmışlar Sümeyra gorsen dayanamazdin yukarı çıktım 1 saat sonra aradılar vefeat etti dediler 🥺😥
Ayy valla okurken kalbim sıkıştı 😢 Rabbim Umut’u sana bağışlasın uzuuun uzunn mutlu mesut günleriniz olsun kalbine ferahlık versin başka dert vermesin size 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ayy valla okurken kalbim sıkıştı 😢 Rabbim Umut’u sana bağışlasın uzuuun uzunn mutlu mesut günleriniz olsun kalbine ferahlık versin başka dert vermesin size 🤲
Hazalim Allah razı olsun senden amin canım benim amin inşallah rabbim ogluma.saglikli uzun ömür versin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar