Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,123 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm ya iki çocuklu nasıl cnm hangisi daha zor erkekmi kizmi cnm
Kız bana göre daha zor ya kayranın iyice huyunu suyunu bildiğim için ama aslında bunu demek için erken çünkü kayranın bebekliği de ayra gibiydi şuan kayranın bize bşr zorluğu yok dur desm duruyor yap desem yapıyor oğluşum yaramaz bir çocuk değil bakalım ayra biraz büyüsün zor mu kolay mı anlayacağım

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız bana göre daha zor ya kayranın iyice huyunu suyunu bildiğim için ama aslında bunu demek için erken çünkü kayranın bebekliği de ayra gibiydi şuan kayranın bize bşr zorluğu yok dur desm duruyor yap desem yapıyor oğluşum yaramaz bir çocuk değil bakalım ayra biraz büyüsün zor mu kolay mı anlayacağım
Kız herkez bana diyyo bu iyi günlerin erkek bebekler daha yaramz zor oluyo diye ondan sordum cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız herkez bana diyyo bu iyi günlerin erkek bebekler daha yaramz zor oluyo diye ondan sordum cnm
Yok o herkes kategorisine biz girmiyoruz.bence tamamen yetiştirmekle alakalı ya . Kayra yaramaz bir çocuk değil yani asla bir şey için tutturmaz, uyku düzeni desen allaha şükür mükemmel kendi uyur uyanır, inatlaşma eşya kırma ev dağıtma gibi şeyler yok . Aslında say say bitmezde ben göze batacak şeyleri söylüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani kendini şartlama zor olacak beni yoracak diye kızını nasıl yetiştiriyorsan onu da öyle yetiştir. Bak nasıl oluyor ben şimdiden ayrayı da kayra gibi yetiştirmeye özen gösteriyorum canım onun planını yapıyorum

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok o herkes kategorisine biz girmiyoruz.bence tamamen yetiştirmekle alakalı ya . Kayra yaramaz bir çocuk değil yani asla bir şey için tutturmaz, uyku düzeni desen allaha şükür mükemmel kendi uyur uyanır, inatlaşma eşya kırma ev dağıtma gibi şeyler yok . Aslında say say bitmezde ben göze batacak şeyleri söylüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani kendini şartlama zor olacak beni yoracak diye kızını nasıl yetiştiriyorsan onu da öyle yetiştir. Bak nasıl oluyor ben şimdiden ayrayı da kayra gibi yetiştirmeye özen gösteriyorum canım onun planını yapıyorum
Aynen öyle cnm maşallah pasama bizim nazlı kızda öyle olur

Tüm sayfalar yüklendi.