Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,123 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah cnm benim benim oglanda çok toplaniyo bı tarafa sendede olmusmuydu toplanınca da sanki adadan cikicak gibi ağırı oluyo de ilaç verdi ama bakalim
Ay evet bende çok oluyordu canım ya hatta ben ani sancılardan ölüyorum sanıyordum ilk kendini toplayıp sonra rahöe aniden sancı veriyordu acile gittiğimi evde çığlık attığımı bile hatırlıyordum 😂😂ama doğum zamanı o kadar sancım olmasına rağmen geam ağrı hissetmedim nts de sancı çok çıkıyordu normal yalancı sancı çektiğimde de sancı çıkmıyordu ne tuhaf 😂😂

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay evet bende çok oluyordu canım ya hatta ben ani sancılardan ölüyorum sanıyordum ilk kendini toplayıp sonra rahöe aniden sancı veriyordu acile gittiğimi evde çığlık attığımı bile hatırlıyordum 😂😂ama doğum zamanı o kadar sancım olmasına rağmen geam ağrı hissetmedim nts de sancı çok çıkıyordu normal yalancı sancı çektiğimde de sancı çıkmıyordu ne tuhaf 😂😂
Valla benimde öyle oluyo bı sağa bı sola hep toplaniyo böyle nefesim kesiliyo ay aysenurum inşallah erken doğum olmaz ya biliyorsun benimkiler sabırsız 🤗😀

özlem1935

Kayıtlı Üye
rank
Kimin duası kabul olur bilinmez Rabbim belki de sizi aracı kılar bir mucize oluverir, çok sevdiğim kız kardeşim gibi bildiğim bir arkadaşımın oğlu Alperen aylardır hastanede.Bağışıklığı bir türlü yükselmiyor 2 gün evde kalsa 10 gün hastanede maalesef ki.Çok üzülüyoruz, öyle de akıllı, öyle güzel, öyle tatlı, şahsına münhasır pırlanta gibi bir çocuk ki 🥺 Enfeksiyon çok ilerlemiş ciğerinin ucu sönmüş doktorlar bağışıklığı yükselmezse tedavisi çaresi yok demişler 😢 Dua edin n’olur bir an önce sağlığına kavuşsun, parklarda yine koşsun oynasın, sağlıkla büyüsün 😔 Annesi canım kardeşim de artık mutlu olsun 10 sene bekleyip kavuştuğu evladının sefasını sürsün 🥹
Allah'ım şafi ismiyle sifa versin insallah dualarimiz onunla ve tum cocuklarimiza Allahim güç kuvbet versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.