Sorum var Kizlar dün doktora gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hayriye89 tarafından oluşturulan Kizlar dün doktora gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dün doktora gittim
Konbuyu başlatan hayriye89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayriye89

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Dün kontrole gittim kizlar nst de az sancım çıktı 39+5olduk zaten doktor kafası oturmuş eli kulaginda dedi. Cuma günü öğleden sonra tekrar bı nst çektir baklm dedi salı gününe kadar dogmazsa yarısını yapalım dedi heyecandan soramadım da salı günü sezaryan için mi diye ay ben napacam ya
Hayırlısı olsun canım muhtemelen kendileri doğumu başlatmaya uğraşacaklar fitille falan açılman olana kadar beklerler ancak açılma olmazsa sezeryan olur yatış senin kararına bırakılacak sen istsrsen yatış olacak istersen de kendisinin gelmesini beklersin 42. haftada doğum eden arkadaşlarımız oldu burada

hayriye89

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım muhtemelen kendileri doğumu başlatmaya uğraşacaklar fitille falan açılman olana kadar beklerler ancak açılma olmazsa sezeryan olur yatış senin kararına bırakılacak sen istsrsen yatış olacak istersen de kendisinin gelmesini beklersin 42. haftada doğum eden arkadaşlarımız oldu burada
İns kendiliginden gelir ya

Tüm sayfalar yüklendi.