Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,487 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Sybm

Guest
rank
Bişey olmaz cnm bazen benm oğlum da öyle uyuyor acıkınca gece kalkıp emiyor zaten telaşlanma uykuya da ihtiyacı var sonuçta 🥰
Daima aglıyor gece dün uyudu dedim aceba uyku düzenimi yspıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebiş acıksaydı emin ol evi ayağa kaldırırdı 😅 Gönlünü ferah tut kuzum
Bacım o çok cadı ahlayınca gör

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadar
Ben geçen bir ebenin videosunu izledim canım eğer 15 günü geçtiyse sarılık için bir korku yoksa 1 aydan sonra gece beslenmesi için 2 saatte bir uyandırmaya gerek yok onlar acıkınca zaten uyanırlar dedi

Daima aglıyor gece dün uyudu dedim aceba uyku düzenimi yspıyor

Bacım o çok cadı ahlayınca gör
Olabilir cnm uykusu düzene girmiştir benm oğlumda doğduğunda 1 aya kadar hiç uyumuyodu gece 2 aylık oldu son 1 aydır gece uyuyor gündüz uyumuyor pek

Sybm

Guest
rank
Olabilir cnm uykusu düzene girmiştir benm oğlumda doğduğunda 1 aya kadar hiç uyumuyodu gece 2 aylık oldu son 1 aydır gece uyuyor gündüz uyumuyor pek
Gece emziriyorum saat 11 de popo açıyorum bisiklet hareketiyle gaz çıkartıyorum sonra uyuyor

Ben geçen bir ebenin videosunu izledim canım eğer 15 günü geçtiyse sarılık için bir korku yoksa 1 aydan sonra gece beslenmesi için 2 saatte bir uyandırmaya gerek yok onlar acıkınca zaten uyanırlar dedi
O zaman güzel uyusun valla artık haşat oldum bugün evlilik yıl dönümüm hazırlanacak daha

O zaman güzel uyusun valla artık haşat oldum bugün evlilik yıl dönümüm hazırlanacak daha

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadar
Sibelcim uyku düzenini bozma cocugun bak sonra cok cekersin. O acıkınca uyanır karısma 9 saate kadar normal dio drlar zaten de o saate kadar uyanırlar

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biraz tedirgin oldum sabah 6da kalktı yine doyurdum popo açtım 9da geri uyudu

Sevindim valla çok korktum ama Sagol çok

Sevindim valla çok korktum ama Sagol çok
Korkma canım benim oglan bugün gece 1 de uyumuştu 5 de kalktı bı çığlık la 😂😂😂

Cnm sabah 7 de uyanıyor 9da uyuyor sonra saat 12de kalkıyor sonra 2 de uyuyor 6da uyanıyor 8de uyuyor 10 kalkıyor 12de tekrar uyuyor normalmi
Ne güzel kendi kendine uyku düzeni kurmuş hiç karışma bence ilk doğduğunda bende çok kaldırdım sarılık olmasın diye ama artık kaldırmıyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bizde de öyle oluyor bazen bişey olmaz canım demekki huzuru yerinde karnı tokmuş aciksa kalkardı kuzum 😉

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Aç kalsa mutlaka ağlardı senide uyandırırdı canım uyku tatlı gelmiş yeni bebeklerde ztn haftada bir fln çok uyuma isteği geliyo gibi ilk kızom haftada bir bir saat iki saat bazen üç saat uyuyordu gündüz olursa kaldırıp meme veriyodum ama geceyse sabah kaldırıyodu beni ztn bundan sonra seninki de haftada bir faşan böyle çok uyuduğu olur sıkıntı yapma için rahat olsun ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.