Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,491 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Sybm

Guest
rank
Aç kalsa mutlaka ağlardı senide uyandırırdı canım uyku tatlı gelmiş yeni bebeklerde ztn haftada bir fln çok uyuma isteği geliyo gibi ilk kızom haftada bir bir saat iki saat bazen üç saat uyuyordu gündüz olursa kaldırıp meme veriyodum ama geceyse sabah kaldırıyodu beni ztn bundan sonra seninki de haftada bir faşan böyle çok uyuduğu olur sıkıntı yapma için rahat olsun ☺️
Devam eder inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim benişimde 3 aylık merak etme aç olsa uyanırdı zaten
İlk böyle oldu şaşırdım

Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadar
Bişey olmaz canım açıksa uyanirdi ben 2 aylıkken sormuştum doktora 5.6 saat aralıksız uyuyabilir uyandırma ama 6 saati geçmesin demisti

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sabah 7 de uyanıyor 9da uyuyor sonra saat 12de kalkıyor sonra 2 de uyuyor 6da uyanıyor 8de uyuyor 10 kalkıyor 12de tekrar uyuyor normalmi
Maşallah de harika bak aynı yastalar ben söyleyim akşam 12 de yatiyo 1 de kalkiyo yatiyo 3 te kalkiyo yatiyo tekrar 5 te kalkiyo sonra son olarak 7 de uyaniyo 12 ye kadar ayakta gezdiriyorum kucağımda uyuyo yatirsam uyaniyo sonra 2 de yatiyo 4 gibi kalkiyo akşam 6 buçuk 7 ye kadar ayakta kucakta 9 gibi yatiyo 10 da kalkiyo sonra 12 de uyursa artık yatıyorum perişan oldum oğlumda böyleydi gaz da cikiyo ama bilemedim uyku sorunu büyük bizde

Maşallah de harika bak aynı yastalar ben söyleyim akşam 12 de yatiyo 1 de kalkiyo yatiyo 3 te kalkiyo yatiyo tekrar 5 te kalkiyo sonra son olarak 7 de uyaniyo 12 ye kadar ayakta gezdiriyorum kucağımda uyuyo yatirsam uyaniyo sonra 2 de yatiyo 4 gibi kalkiyo akşam 6 buçuk 7 ye kadar ayakta kucakta 9 gibi yatiyo 10 da kalkiyo sonra 12 de uyursa artık yatıyorum perişan oldum oğlumda böyleydi gaz da cikiyo ama bilemedim uyku sorunu büyük bizde
2 aylık asimizi olduk iyice az uyuyodu o da gitti

Sybm

Guest
rank

2 aylık asimizi olduk iyice az uyuyodu o da gitti
Başım döndü okurken bacım bazen benimkide kıbleyi şaşırıyor 😂😂

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadar
Kalmaz canım merak etme benim de bebeğim 2 bucuk aylık bu ay 3 aylık olacak. Gece 1 de uyuyup sabah 7 ye kadar deliksiz uyudugu oluyor bende ac kalmıs mıdır diye dusunuyorm ama ac olsalar eminim çığlığı basarlar🤣 bende hic ellemiyorum kaldırsam uykusu bölünecek o yuzden ellemiyorum ne zaman acıkırsa kendisi kalkıyor zaten 😊

Sybm

Guest
rank
Kalmaz canım merak etme benim de bebeğim 2 bucuk aylık bu ay 3 aylık olacak. Gece 1 de uyuyup sabah 7 ye kadar deliksiz uyudugu oluyor bende ac kalmıs mıdır diye dusunuyorm ama ac olsalar eminim çığlığı basarlar🤣 bende hic ellemiyorum kaldırsam uykusu bölünecek o yuzden ellemiyorum ne zaman acıkırsa kendisi kalkıyor zaten 😊
Süpersin maşallah

Tüm sayfalar yüklendi.