Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,486 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dün gece 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum o saate kadar
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Sybm

Guest
rank
Doktorum uyuyosa bırak demisti uyusun uykuyads ihtiyacı var şuan uc aylik
Çok sevindim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanında mı yatırıyorsun aynı yatakta
Yok o beşikte uyuyor teyzesi yatak odasında

Ayy hakkaten sibos şimdi çılgın gibi ağladı susmuyor bu aşılar bizi kötü etkiledi az bı huzur vardı oda gitti bide ağlayınca nefesi kesiliyo katiliyo
Kuzum ya

Ayy hakkaten sibos şimdi çılgın gibi ağladı susmuyor bu aşılar bizi kötü etkiledi az bı huzur vardı oda gitti bide ağlayınca nefesi kesiliyo katiliyo
Kıyamam

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadarbe

Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadar
Ayy benimde 2 buçuk aylık kızım var ama hala o güzelliği tadamadım en az 1 buçukta uyur hanımefendi 😥maşallah senin prensese belki de annesini azıcık uyutmak istemiştir 🥰

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız biliyorsunuz kızım 2 aylık kızım var dün gece saat 11 de uyumuşum Belinayla sabah 6 da kalktık korktum emziremedim aceba aç kaldım o saate kadar
Ne güzel tadini cikarmissin işte arada iyi olur öyle 😅 aciksa rahatsiz olsa uyanirdi mutlaka.

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz anneler bir tuhafiz uyusalar neden cok uyudu uyumasalar of bu cocuk niye uyumuyor acaba bebisler içlerinden bize neler saydiriyorlar😁

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sabah 7 de uyanıyor 9da uyuyor sonra saat 12de kalkıyor sonra 2 de uyuyor 6da uyanıyor 8de uyuyor 10 kalkıyor 12de tekrar uyuyor normalmi
Normal canım o düzen tutmaya calısıyor. Uykusu gelmeden uyutma bırak kendisi uyur zaten acıkınca da uyanır sen uyandırma artıj sarılık felan olmaz. Bırak cocuk kendi kendine düzene giriyor zaten. Bnmki 5 aylık bitecek insallah 40 cıktıktan sonra hiç ellemedim kendi kendine uyuyor istediğş satte uyanıyor. 2 aydan sonrada gece saat 1 de yatar sabah 11 de uyanır gece beslemedim hiç ben uyanmıyor çünkü. Ama gündüzde öle uzun uykusu olmuyor olsun gece uyuyo die sıkıntı etmiorum.

Tüm sayfalar yüklendi.