Kızlar eltinize nazaran kaynananzla iyi olurmsunuz 🌿

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kızlar eltinize nazaran kaynananzla iyi olurmsunuz 🌿 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eltinize nazaran kaynananzla iyi olurmsunuz 🌿
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla
Kaynim askerde sewqilisi kaynanami arayıp anne diye ws konuşuyormuş burda sorun yok. Bende kızla konusuyorm kaynim benimle yaşıt 23 yaşında sewqilisi 21 yaşında. Kıza qecen konusurken ünw. Okuycaqmi söylemiştim kaynwalideme soylems seda abla okuyckms diye kaynwalidem bana söyledi nerden duydun dedim kızın soylediqini söyledi. Kafam tan etti demkki kız başa kadar laf tutan deqil taşıyan olacak diye. Ben kaynanami aramam o döner hep beni arar belli başlı biseyler yaşayıp duyduqm için soqudum ben . Kaynwalidemi paylasilmayan yapmak istemiyorum ama bu durumda nasıl dawranmaliyim sizce? Ayni dewam mi etsem yoksa, yalandan yuzunemi qulsem kaynanamn. Siz naparsinz napiyosnz
Mesafeli ol canım en iyisi öyle bende de var öyle bitane düşman başına ne bişey derim ne evine giderim telefonda bazen arar nasılsın diye iyiyim derim tamam öyle fesatlarla aynı ortamda bile durulmaz ama napacaksin yeri gelince bulunmak zorunda kaliyorsun

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kaynim askerde sewqilisi kaynanami arayıp anne diye ws konuşuyormuş burda sorun yok. Bende kızla konusuyorm kaynim benimle yaşıt 23 yaşında sewqilisi 21 yaşında. Kıza qecen konusurken ünw. Okuycaqmi söylemiştim kaynwalideme soylems seda abla okuyckms diye kaynwalidem bana söyledi nerden duydun dedim kızın soylediqini söyledi. Kafam tan etti demkki kız başa kadar laf tutan deqil taşıyan olacak diye. Ben kaynanami aramam o döner hep beni arar belli başlı biseyler yaşayıp duyduqm için soqudum ben . Kaynwalidemi paylasilmayan yapmak istemiyorum ama bu durumda nasıl dawranmaliyim sizce? Ayni dewam mi etsem yoksa, yalandan yuzunemi qulsem kaynanamn. Siz naparsinz napiyosnz
Sana tek tavsiyem kimse için aranı iyi tutma bacım sonra başına kalır boşver isterse can ciğer kuzu sarması olsunlar 😅😅

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sen aynı devam et canım kayinvalidene o göz boyuyor evlenice belli olur baştan test etmişsin birseyini anlatma

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.