Kızlar eşimle kavga ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar eşimle kavga ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,393 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle kavga ettim
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Eşinin yaptıqını zerre sawunmuyorum Allah nefsini terbiye etmeyi nasip etsin insaAllah. Erkeklerin köküne kibrit suyu derken yada cinsine tükurdüqum cinsine çeker derken neden hiç hem cinsimizi elestrmiyoruz. Bukadar at qözlüklü olmayalm bence böyle diye diye kendimize ediyoruz kız neslimizi bu qiymeler normal şekilde alıstriyruz. Ben İslam dini acisindan fikirlendiriyrum dusüncem laikce deqil. Allah eşine hidayet neslimize terbiye nasıp etsin insaAllah

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bugün eşim ve arkadaşı ve eşi gezmeye gittik avcılara bir from gbi borlink oynama sonra yürüyorduk ve karşıdan iki tane açık mini etekli göğüsler dışarda iki kız geliyordu eşim erkek arkadaşın koluna girip isimle hitap etti hasim diye yani kızlara bak diye bizde eşler olarak anladık ve kızdık yanımda ki kız esine çok kizmadi ama ben aşırı kızdım ve gün boyu yüzüne hiç gülmedim ve şimdi geldik hiç birşey yokmuş gbi davranıyor daha bizim yanımızda böyle öküzün trene bakar gbi kizlara bakıyorlar bu iki arkadas çok sık sık beraberler demek ki biz varken böyle bu şekilde bakıyorlarsa biz eşleri yanında yokken nasıl bakiyorlardir neler yapıyorlar ne bilim bu normal birşey mi yoksa ben mi hormonlardan çok abartiyorum ama yanımda başkasına bakması cok zoruma gitti
Normal değil tabiki hemen affetme yoksa çok kızmadığını düşünerek yine yapar aynı hatayı. Burnundan getir valla açık gördüklerinde bakmak zorundalar mı yani. Inşallah bi daha yapmaz sende üzme kendini bırak o üzülsün hatasından ders çıkarır umarım. Eğer hep böyleyse biraz zor bırakır bu huyunu. Huylu huyunda vazgeçmez derler

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Normal değil tabiki hemen affetme yoksa çok kızmadığını düşünerek yine yapar aynı hatayı. Burnundan getir valla açık gördüklerinde bakmak zorundalar mı yani. Inşallah bi daha yapmaz sende üzme kendini bırak o üzülsün hatasından ders çıkarır umarım. Eğer hep böyleyse biraz zor bırakır bu huyunu. Huylu huyunda vazgeçmez derler
Yok canm ben senelerce konusmiyim huyundan vazgecmicek belli sürekli böyle canımı sıkıyor arada yakaliyordum ama bu dünkü olay inan çok farklıydı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Babası ne ki oglu ne olsun bütün sinirlerim alt üst oldu ellerinde pala bekariz diye gezicekler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende acilicam beni kapattın bakmasınlar diye dedim eğer bakmak normal birşeyse banada baksınlar dedim açılırsan bosarim diyor
Cnm sen muhatap olma bebegin le ilgilen cnm lütfen o da sizi duyuyor lütfen hepsinin dibine kibrit suyı
Yok canm ben senelerce konusmiyim huyundan vazgecmicek belli sürekli böyle canımı sıkıyor arada yakaliyordum ama bu dünkü olay inan çok farklıydı
Kaç çocugun var cnm

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çok haklısın ama eşin sonuçta çocuğunun babası biz ne desek seni yanlış yönlendirmiş oluruz ama afetme hemen burnundan fitil fitil getir
Sabah diyor ben ise gidiyorum iyi git dedim yolcu etmicen mi dedi yok etmicem neden dünden sonra gözlerim açıldı herkes hakettiği şekilde olucak dedim

Cnm sen muhatap olma bebegin le ilgilen cnm lütfen o da sizi duyuyor lütfen hepsinin dibine kibrit suyı

Kaç çocugun var cnm
İlk daha 23 haftalığım

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sabah diyor ben ise gidiyorum iyi git dedim yolcu etmicen mi dedi yok etmicem neden dünden sonra gözlerim açıldı herkes hakettiği şekilde olucak dedim

İlk daha 23 haftalığım
Cnm benim biraz akışına bırak daha ilk bebegini konuş biraz anlat eşine ilkkez anne baba olacaksınız cnm saglıklıca kucagına alman dilegiyle💐💫

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sevgiliyken valla denize giderdik milletin kapalı yeri yoktur bilirsin dönüp bakmazdi bile ama evlendik adama birşeyler oldu ya
Cnm lütfen bebegin fark ediyor sen sakın ol ama karşına al bir konuş istersen benimkide tiktoktan çıkmıyor kızlara bakıyor ama ne yapım karnındaki için ses etmiyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sevgiliyken valla denize giderdik milletin kapalı yeri yoktur bilirsin dönüp bakmazdi bile ama evlendik adama birşeyler oldu ya
Yanındaki arkadaşınında etkisi olmuştur bence malum erkek ortamı muhabbetleri ya ben bazen erkeklerede çok görmüyorum yaşadığım yerde bayanların giyimi biraz tuhaf ben bile bakıyorum şimdi erkeklere ne diyeyim sonuçta ilgi cekiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar