Kızlar eşimle kavga ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar eşimle kavga ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,391 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle kavga ettim
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Yerim ben senin kızını Allahım bizleri bir avazda kurtarsın inşallah
Amin canım inşallah hepimizi korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanındaki arkadaşınında etkisi olmuştur bence malum erkek ortamı muhabbetleri ya ben bazen erkeklerede çok görmüyorum yaşadığım yerde bayanların giyimi biraz tuhaf ben bile bakıyorum şimdi erkeklere ne diyeyim sonuçta ilgi cekiyo
Tuhaflık orda işte erkek arkadaşı başı önde giderken bnm öküz koluna girerek kızları gösterdi erkek arkadaşı gösterse belki bu kdar canım yanmazdi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah hepimizi korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tuhaflık orda işte erkek arkadaşı başı önde giderken bnm öküz koluna girerek kızları gösterdi erkek arkadaşı gösterse belki bu kdar canım yanmazdi
Tmm cnm yeter kafandan çıkar biraz bebeginde odaklan konuyu degiştirelim kızlar bugün fark ettim bir gögsüm odun gibi olmuş diger yumuşak sert olandan su ve süt gelmiyor diger yumuşak olandan sarı su ve sür geliyor sizce neden

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Tmm cnm yeter kafandan çıkar biraz bebeginde odaklan konuyu degiştirelim kızlar bugün fark ettim bir gögsüm odun gibi olmuş diger yumuşak sert olandan su ve süt gelmiyor diger yumuşak olandan sarı su ve sür geliyor sizce neden
Hiç bilmiyorum ki canm ilk gebeliğim ya diğer arkadaşlar bilir alırsın bilgi simdi

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm ben senelerce konusmiyim huyundan vazgecmicek belli sürekli böyle canımı sıkıyor arada yakaliyordum ama bu dünkü olay inan çok farklıydı
Sana olan aşkımın bitmesini istiyorsan senden soğumamı istiyorsan böyle yapmaya devam et de. Fazla bişey söyleme sonra biraz düşünsün bakalım inşallah doğru yolu bulur. Sana yemin etmediği sürece bi daha bakmayacağına dair söz vermediği sürece affetme. Bide gönlünü alması lazım hemen öyle kuru kuruya yırtamaz işin içinden çıkamaz. Benim eşim öyle birşey yapsaydı ben böyle yapardım sende burnundan getir pişman olsun. Bakalım nasıl gönlünü alacak. Burdan yaz merak ederim güzel haberlerini bekliyorum😊

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank
"napayım onlarda öyle giyinmeseydi" gibi bir cevap vermiş gerçekten diyecek hiçbir şey yok artık. Allah sana yardım etsin, kocana da akıl fikir versin ve onu ıslah etsin. Söylenecek çok şey var da sana kıyamayız.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar