Sorum var Kızlar evden çalışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar evden çalışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar evden çalışma
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah canım çok sağol 🤗 çok yakın arkadaşım var burda onlarda Malatyalı uzun yıllar önce buraya yerleşmişler ama akrabaları falan hep orda onlarda yılda bir iki kere gidip gelirlerdi onlarda baya methediyorlar inşallah bı gün nasip olur 🥰 ay deprem Allah'ım o gecenin şokunu hala atlatmış değilim benim hafif zihinsel engelli ablam var o deprem zamanı Mardin'de abimlerdeydi orada da baya hissedilmiş beni aradı o dakka hani burda da var mıdır diye yer yön bilmediğinden benim için paniklemiş bende o uyku sersemi televizyonu falan bı açtım Allah'ım ben bu kadar uzaktayken içim yandı nefes alamadım resmen ve bunu sizler birebir yaşadınız...😔😔 Rabb'im hepinizin yardımcısı olsun çok zordu Rabb'im bir daha böle bişey yaşatmasın inşallah 🤲🏻🤲🏻 bir an önce tüm yaralar sarılır inşallah 🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım ya ne güzel insanlığı da güzel yemekleri de güzel bir memleket herşey yoluna girince belki bir gün gelirsin canım 😉 evet çok kötü şeylerdi televizyon da gözükenin kat ve kat fazlası çok kötüydü soğuk yıllar boyunca hiç yağmayan kar o gün yağdı Pazar uyarı geldi pazartesi salı şiddetli kar yağışı diye pazar akşamı öğretmene sordum tatil dedi ikinci dönemdi işte gecesine mafoldu her şey insanlar rezil oldu çok kötü oldu 2 nokta depremden bile çok korkuyoruz evimiz gitti.yikildi enkazı kalkti konteyner de yaşıyoruz sağlık olsun canim ailesi anası babası bacısı kardeşi ölenler ne yapsın Allah asıl onlara.yardim etsin inşallah 🥺

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım ya ne güzel insanlığı da güzel yemekleri de güzel bir memleket herşey yoluna girince belki bir gün gelirsin canım 😉 evet çok kötü şeylerdi televizyon da gözükenin kat ve kat fazlası çok kötüydü soğuk yıllar boyunca hiç yağmayan kar o gün yağdı Pazar uyarı geldi pazartesi salı şiddetli kar yağışı diye pazar akşamı öğretmene sordum tatil dedi ikinci dönemdi işte gecesine mafoldu her şey insanlar rezil oldu çok kötü oldu 2 nokta depremden bile çok korkuyoruz evimiz gitti.yikildi enkazı kalkti konteyner de yaşıyoruz sağlık olsun canim ailesi anası babası bacısı kardeşi ölenler ne yapsın Allah asıl onlara.yardim etsin inşallah 🥺
İnşallah canım inşallah 🤲🏻🤲🏻 tahmin etmesi bile çok zor sizlerin yaşadıklarını Allah'ım veriyo sabrını umarım bir an önce tekrardan yuvalariniza kavuşursunuz bir daha o günleri yaşatmasın Rabb'im 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤗🤗

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah canım inşallah 🤲🏻🤲🏻 tahmin etmesi bile çok zor sizlerin yaşadıklarını Allah'ım veriyo sabrını umarım bir an önce tekrardan yuvalariniza kavuşursunuz bir daha o günleri yaşatmasın Rabb'im 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤗🤗
Amin amin inşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah 💕 Rabbim ülkece bir daha yaşatmaz inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.