🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen kuzum inşaallah Allah razı olsun ❤️
Aynen diş çok kötü erken de çıkardi ya
Evet ya çok kötü aha bnmki 6 ya girecek hala arkdaki bir kaç diş yeni çıkıyor öbürü de te kaç yaşında çıkacak çürüdü işte yenisi çıkana kadar yaptırdık bakalım tek acısı sızısı olmasın da gerckten ❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin kuzum inşallah benim oğlum hiç durmuyor Özlem ya gece uykusu gündüz uykusu hepsi karışık hiç düzen yok uyumuyor doğru dürüst çok yoruldum
VAlla kız bnmki çok şükür bir yaşına fln geldi akşam 9 sabah 9 du hala da öyle depremden sonra böyle geç yatyr 11 12 emmeyi 2.5 yaşında biraktrdm ondan beri pek nadir gündüz uyur ama 9 sabh 9 yatar canım ama bnmki çok hareketli çok inat inan bir saniye ne o ne bn oturuyorum tuvalete bensiz gtmz bn olmazsam yemek yemez o kadar düşkün ki anlatamam bebek olursa ne olacak hiç bir fikrim yok babasyla bile yan yana oturtmaz bizi asla yorulursun kız uyku yok bir şey yok seninki de can dayanamazsn ki vAllahi keşke seninki de ah düzene girse rahat edersin

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar akşama ne yemek yapıyorsunuz bakalım ben de kara kara düşünüyorum ne yapayım diye Of her gün ne yapacağım diye düşünüyorum ya

Bu kız eşarp delisi benim eşarplari alıyor takıyor hep 😁
Nur yuzlum nasıl yakışmış guzel kız maşallah ağzı dualı hayırlı güzel ahlaklı güzel kaderlu olursun inşallah Hümeyra prenses
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar akşama ne yemek yapıyorsunuz bakalım ben de kara kara düşünüyorum ne yapayım diye Of her gün ne yapacağım diye düşünüyorum ya

Bu kız eşarp delisi benim eşarplari alıyor takıyor hep 😁
Taze dolma karnıbahar çorba olarak kararsızım yani bende bilmiyom değişebilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar