🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Seninkilerle aynı hemen hemen canım büyüğü 23aylikkucugu 5aylik 🙄vallahi zaten uykusuzum hiç modumda deilim sahurada uyanamadim çünkü gece çok huzursuzdu alarmı duymamisim🙄sabahda erkenden uyaniyo ya 🙄 zombi gibiyim
Bu sene o eski ramazan sevincini yaşayamadım hep kucağımda bı bebekle evi turlayip duruyorum yaptığım başka bişey yok 🙄

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu sene o eski ramazan sevincini yaşayamadım hep kucağımda bı bebekle evi turlayip duruyorum yaptığım başka bişey yok 🙄
Merak etme kuzum bebekli anneler hepimiz aynıyız şu an inanırmisin oğlum uyku nedir bilmiyor beni mahfetti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç iyi deilim inan 🥺Allah yardımcımız olsun canım ❤️🤲
Amin kuzum amin inşallah
Üzülme lütfen bugünleri de arıcaz aslında biliyormisun canım bebeklerimizin ilklerine şahit oluyoruz ilk diş ilk emeklrme ilk yürüme ilk kelime ilk gülümseme bunlar bide böyle düşün güzel anılar güzel hatıralar biriktir geriye bakınca ne güzel anılarımız var diyebilelim

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar akşama ne yemek yapıyorsunuz bakalım ben de kara kara düşünüyorum ne yapayım diye Of her gün ne yapacağım diye düşünüyorum ya

Bu kız eşarp delisi benim eşarplari alıyor takıyor hep 😁
Ben bugün ailmdeyim kezan kabab pilav et sote cacık çorba

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oğlanlar anneci kızlar babaci olurmuş kuzum senin oglanda o misal olmuş desene
İnşallah kuzum inşallah kızının uykusu düzenli olur ilk bikac ay çok zor geçiyor da sonrası bebeğe bağlı her bebek bir olmuyor
Ayy bide kıskançlık mi yapıyor kuzum vay haline
İnşallah bari kız babaci olurda 😂 tam o misal resmen bana aşık dün tatlı yiyorlar anne sen yedin mi diyo ? Dedesine hepsini yeme ha anneme de bırak diyor ? İnşallah ya senin oğlunun düzeni olur benimde kızımın inşallah aynen her bebek aynı değil ya ay bir kıskanç varya abooo

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar akşama ne yemek yapıyorsunuz bakalım ben de kara kara düşünüyorum ne yapayım diye Of her gün ne yapacağım diye düşünüyorum ya

Bu kız eşarp delisi benim eşarplari alıyor takıyor hep 😁
Bende ayran çorbası kıymalı sebzeli makarna turşu kavurması kızıma ayrıyetten brokoli çorbası ve tatlı olarak sütlaç var🥰🥰prensese maşallah Allah nazardan korusun 💖💖💖

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
.
Ben bugün ailmdeyim kezan kabab pilav et sote cacık çorba
Oh afiyet olsun canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ayran çorbası kıymalı sebzeli makarna turşu kavurması kızıma ayrıyetten brokoli çorbası ve tatlı olarak sütlaç var🥰🥰prensese maşallah Allah nazardan korusun 💖💖💖
Bugün ayran çorbası var hep masallah
Eline sağlık canım benim ❤️

İnşallah bari kız babaci olurda 😂 tam o misal resmen bana aşık dün tatlı yiyorlar anne sen yedin mi diyo ? Dedesine hepsini yeme ha anneme de bırak diyor ? İnşallah ya senin oğlunun düzeni olur benimde kızımın inşallah aynen her bebek aynı değil ya ay bir kıskanç varya abooo
Ay inşallah kuzum inşallah peki senin hoşuna gidiyor mu oğlunun seni kiskanmasi

Uyudum uyandım bile 🤣🤣 evleri sildim supurdum gamzem çok hizliyim dolma dolduracam daha sonra bahçeyi temizliycem yaza soğan sarımsak nane biseyler ekecemn
Hey maşallah arkadaşıma hızına yetişemiyorum 😁

Maalesef kuzum kimse yok şu an için ve laren uyumuyor ve rezil etti Beni gerçekten anlatamam Şu an Aşır derecede bunalmış ve Çıldırmak üzereyim
Ya kıyamam kuzum ya şimdi uyudumu peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar