🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,694 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 🥩🍗🍖🍔🌭🥪 kızlar fikir olsun
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
VAlla kız bnmki çok şükür bir yaşına fln geldi akşam 9 sabah 9 du hala da öyle depremden sonra böyle geç yatyr 11 12 emmeyi 2.5 yaşında biraktrdm ondan beri pek nadir gündüz uyur ama 9 sabh 9 yatar canım ama bnmki çok hareketli çok inat inan bir saniye ne o ne bn oturuyorum tuvalete bensiz gtmz bn olmazsam yemek yemez o kadar düşkün ki anlatamam bebek olursa ne olacak hiç bir fikrim yok babasyla bile yan yana oturtmaz bizi asla yorulursun kız uyku yok bir şey yok seninki de can dayanamazsn ki vAllahi keşke seninki de ah düzene girse rahat edersin
Kuzum benim kızım bir buçuk yaşında mesela maşallah o 6 aylıktan beri pardon 9 aylığından beri uykusu çok düzenli hani uyku yönünden beni hiç zorlamadı ama bu Adem yani beni mahvediyor ne gece uyuyor ne gündüz uyuyor gece beşer dakika arayla uyuyor uyanıyor yani artık Çok yoruldum ya vallahi Bir de hiç durmuyor uzandırıyorum diyorum Kendi kendine oynasın durmuyor oturtuyorum durmuyor yürütecek atıyorum ağlıyor yani sürekli kucak istiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nur yuzlum nasıl yakışmış guzel kız maşallah ağzı dualı hayırlı güzel ahlaklı güzel kaderlu olursun inşallah Hümeyra prenses

Taze dolma karnıbahar çorba olarak kararsızım yani bende bilmiyom değişebilir
Elif'im sağol canım benim ❤️
Oh eline sağlık canım ❤️

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim kızım bir buçuk yaşında mesela maşallah o 6 aylıktan beri pardon 9 aylığından beri uykusu çok düzenli hani uyku yönünden beni hiç zorlamadı ama bu Adem yani beni mahvediyor ne gece uyuyor ne gündüz uyuyor gece beşer dakika arayla uyuyor uyanıyor yani artık Çok yoruldum ya vallahi Bir de hiç durmuyor uzandırıyorum diyorum Kendi kendine oynasın durmuyor oturtuyorum durmuyor yürütecek atıyorum ağlıyor yani sürekli kucak istiyor

Oh eline sağlık canım ❤️
Hele ben bir saat uyuyum gamze uykusuzum kalkınca istikamet mutfak🤣

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Oh eline sağlık canım ❤️
Ya masallah kızınınki bari iyi düzenli çok şükür vAlla tabiki de yorulursun ya oda büyüdükçe düzene girer inşallah ya ayy bnmki de oyuncağı da bnmle oynar çöpe de bnmle gelir başka odaya da bnmle gelir ne olacağız böyle ya inşallah kızımın da Uyku düzeni olurda ya 6 sene sonra bende kötü olurum oğlum derde düşer vAllahi çok kıskanç his istemiyor zaten ne olacaksa

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim Allah razı olsun ❤️
Ellerine sağlık canım ayran çorbası yazın favorim

Sağol canım benim ❤️

Kız okurken yoruldum Allah kolaylık versin hepsini hazır ettin mi

Sağol canım benim
Bize yaz kış fark etmiyor canim 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya masallah kızınınki bari iyi düzenli çok şükür vAlla tabiki de yorulursun ya oda büyüdükçe düzene girer inşallah ya ayy bnmki de oyuncağı da bnmle oynar çöpe de bnmle gelir başka odaya da bnmle gelir ne olacağız böyle ya inşallah kızımın da Uyku düzeni olurda ya 6 sene sonra bende kötü olurum oğlum derde düşer vAllahi çok kıskanç his istemiyor zaten ne olacaksa
Oğlanlar anneci kızlar babaci olurmuş kuzum senin oglanda o misal olmuş desene
İnşallah kuzum inşallah kızının uykusu düzenli olur ilk bikac ay çok zor geçiyor da sonrası bebeğe bağlı her bebek bir olmuyor
Ayy bide kıskançlık mi yapıyor kuzum vay haline

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar akşama ne yemek yapıyorsunuz bakalım ben de kara kara düşünüyorum ne yapayım diye Of her gün ne yapacağım diye düşünüyorum ya

Bu kız eşarp delisi benim eşarplari alıyor takıyor hep 😁
Bu Ramazan'da yemek yapma hevesim hiç yok🙄iki küçük bebekle hiç ozenemiyorum.cunku küçüğü hep ağliyo uyumuyo hiç 🥺 dünden kalan etli kuru fasulye ve pilavım var yanına bı salata yaparım bu kadar 🥴

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu Ramazan'da yemek yapma hevesim hiç yok🙄iki küçük bebekle hiç ozenemiyorum.cunku küçüğü hep ağliyo uyumuyo hiç 🥺 dünden kalan etli kuru fasulye ve pilavım var yanına bı salata yaparım bu kadar 🥴
Ayy kuzum valla sende bendensin benimkiler de aynı hiç durmuyor yaa
Eline sağlık canım benim afiyet olsun elinden geldiğince yap sende boşver çocuklar durmuyor ise yapacak bişey yok
Seninkikrr kaç yaşında kuzum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kuzum valla sende bendensin benimkiler de aynı hiç durmuyor yaa
Eline sağlık canım benim afiyet olsun elinden geldiğince yap sende boşver çocuklar durmuyor ise yapacak bişey yok
Seninkikrr kaç yaşında kuzum
Seninkilerle aynı hemen hemen canım büyüğü 23aylikkucugu 5aylik 🙄vallahi zaten uykusuzum hiç modumda deilim sahurada uyanamadim çünkü gece çok huzursuzdu alarmı duymamisim🙄sabahda erkenden uyaniyo ya 🙄 zombi gibiyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bize yaz kış fark etmiyor canim 😊
Ben yazın soğuk soğuk içmeyi seviyorum kuzum bide bol taze naneli

Seninkilerle aynı hemen hemen canım büyüğü 23aylikkucugu 5aylik 🙄vallahi zaten uykusuzum hiç modumda deilim sahurada uyanamadim çünkü gece çok huzursuzdu alarmı duymamisim🙄sabahda erkenden uyaniyo ya 🙄 zombi gibiyim
Yaa benim kizla senin büyüğün arasında 5 ay var benim oğlum la senin küçüğün arasında 1 buçuk ay var hemen hemen aynı yani
Oluyor bazen öyle kuzum bende iki defa sahura uyanamadim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar