Kizlar fikre ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Kizlar fikre ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar fikre ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Canim dinen gunah die duymustum ama bence annende karismamali yani baglatmak istiosan o senin kararin sonra tekrar acilabilioms galiba istedgn zman ole duymustum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Takılıyor adet olmadan illa gerek yok canim
Tmm kuzum sağ ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben geçen konuştum doktorumla sprilai bana doğumdan sonra illa regl olman gerekmez dedi direk doğum sırasında takarız dedi bakalım hayırlısı artık oğluşum ne zaman gelirse sprilai i zaman taktiracam sanırım
Doğum sırasında oldgunu bilmiyordum ya bende taktırdım

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Spiral taktırmayi düşündün mü kuzum bu arada adet olmadan spiral takılıyor mu doğum yapalı 5 ay oldu da ne zaman taktircami bikmiyorm
Taktım ikinci oglum onla oldu benden kayıyor vücudum kabul etmiyor adet olmam lazım rah assagi inip salıyor Muş diğer türlü zor oluyor zaten yapmıyor lar

Merhaba canım ben henüz 22 yaşımdayım ve 6 Şubat a üçüncü sezeryan ameliyat imi oldum eşimin ve benim isteğim üzerine kordonlarimi bağlatim ikimizde imza atık bu devirde askari ücretle en fazla 3 çocuğa bakabilirz dedik. Rabbim hakkımız da hayırlısını nasip etsin hepimiz için
Amin 3 bile fazla da galyana geldim 🤣😅🙈

Yaşım 24 elimde olsa ben baglatırım çünkü normal korunma çok zor
Dimi sıkıldım her ay varmı yokmu vesvese vs

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Taktım ikinci oglum onla oldu benden kayıyor vücudum kabul etmiyor adet olmam lazım rah assagi inip salıyor Muş diğer türlü zor oluyor zaten yapmıyor lar

Amin 3 bile fazla da galyana geldim 🤣😅🙈

Dimi sıkıldım her ay varmı yokmu vesvese vs
Bunu bilmiyordum kuzum kaydığını nasıl anlaşıliyor kuzum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
3. Hamileliğim kordonları mi bağlamayı düşünüyorum yaşım 32 sizce ne yapmalıyım annem izin vermiyor eşimde baglatmami istiyor zaten son hamileliğim çok sorunlu geçti 14 sene aradan sonra zor geldi daha çocuk düşünmem hibi ama sağlık açısından birde kaza beladan korkuyorum fikirlerinize ihtiyaçm var
Cnm bence kordonları bağlatma spral tak ve korun

Tüm sayfalar yüklendi.