Sorum var Kızlar fikrinizi söyleyin bana size danışmak istediğim bir konu var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar fikrinizi söyleyin bana size danışmak istediğim bir konu var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,830 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar fikrinizi söyleyin bana size danışmak istediğim bir konu var
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence olması güzel kardeslik bambaşka birşey demetim bir tane kardeşim özeniyorum abim ablam kardeşim olsa diyorum çok şükür birtane var ikizlere gebeyim çok güzel birşey çocuklarımın arkadasa ihtiyacı olmayacak birlikte buyuyecekler istiyorsan yap tabi kuzum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bence olması güzel kardeslik bambaşka birşey demetim bir tane kardeşim özeniyorum abim ablam kardeşim olsa diyorum çok şükür birtane var ikizlere gebeyim çok güzel birşey çocuklarımın arkadasa ihtiyacı olmayacak birlikte buyuyecekler istiyorsan yap tabi kuzum
Aslında istiyorum sonra vazgeçiyorum hahaha ama istiyorum galiba kuzum biraz ufaklık büyüsün ameliyat oldum oda iyileşsin inşallah düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.