Sorum var Kızlar geçmeyen bulantı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar geçmeyen bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 651 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar geçmeyen bulantı
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hepsi geçiyormus biliyormusun benim mide bulantısı çok olmuyordu ama yani ben direk istifra ediyordum ama felaket mide yanması yaşadım doğuma kadar şükür doğum yaptığım gün bütun hepsi bitti hiç gecmiycek bitmiycek gibi geliyor ama.benim bıçak gibi kesildi hepsi darısı başına inşallah. Aaa bu arada senin paylaşımlarıni hep okuyorum ve yorumda yapıyorum ama senin psikolojik vallaha doğuma gidicegim günün akşamına kadar hep disaridaydim hatta bana gezerken doğuracaksın dışarıda diyorlardı🤭 kendini felaket kurmuşsun sen canım resmen eziyet haline getirmişsin takma bukadar aklını verme bak bakalım birşeyin kalıyormu çok dinleme kendni tadını çıkar hamileliğinn
İnşallah canım zaten salıcm artık kafaya tak tak nereye kadar 🤷🏻‍♀️ böyle giderse cidden psikolojik kalacak yani bunları aşmam gerek üzerine gidiyorum sürekli bakalım kurtulucam inşallah birde doğurursam tamam o iş

Tüm sayfalar yüklendi.