Kızlar günaydın hayırlı sabahlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar günaydın hayırlı sabahlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,185 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar günaydın hayırlı sabahlar
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum inşallah amin amin amin 25 günlük olduk
Maşallah size Rabbim esirgesin nice aylar yıllar yıllar geçirçeksiniz Allah ın izniyle bunların hepsi bi anı olarak kalacak inşallah bunların hepsi geçtiğinde vay be diceksin neleri atlatmışım ben seni ve umudunu kimse yıkamıcak ben inanıyorumm canımmm benimm 🥰🌸

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Maşallah size Rabbim esirgesin nice aylar yıllar yıllar geçirçeksiniz Allah ın izniyle bunların hepsi bi anı olarak kalacak inşallah bunların hepsi geçtiğinde vay be diceksin neleri atlatmışım ben seni ve umudunu kimse yıkamıcak ben inanıyorumm canımmm benimm 🥰🌸
İnşallah kuzum bu günlerde geçer inşallah birtanem🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲🤲❤️

Hülyam nasılsınız
İyiyim gamzem sen nasılsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam entubeden çıkardık dedi 3 saat dir burundan veriyoruz dedi eğer birşey olmazsa böyle devam edilecekmis antibiyotiğe devamis

Kuuzm ağızdaki entubeyi çıkardılar burundan veriyirlar inşallah birşey olmazsa böyle devam edilecek dedi doktor
Şükürler olsun kuzum ben sana dedim Allahimin izniyle hersey güzel olucak umut adi gibi umut olucak kuzum Sen sadece güçlü ol

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Şükürler olsun kuzum ben sana dedim Allahimin izniyle hersey güzel olucak umut adi gibi umut olucak kuzum Sen sadece güçlü ol
Asenam aşkım o kadar sevindimki bir bilsen rabbim razı olsun sizlerden güzel dualarınız desteginiz için 🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Inan bende cok sevindim birtanem
Yaradanim senden de razi olsun kuzum benim
Yarabbim evladımı bana bağışlasın onunla konuşmak öpmek sarılmak koklmaak çok istiyirum çok uyuyor gözlerini hiç açmıyor açmaya çalışır gibi oluyor ❤️❤️🤲🤲🥰asenam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar