Sorum var Kızlar hamile kalirmiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berna Tanyeri tarafından oluşturulan Kızlar hamile kalirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hamile kalirmiyim
Konbuyu başlatan Berna Tanyeri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin amin valla kızımın diş krizleri beni mahvetti bide ikinci juniorla uğraşamam 🥺😂tabi Allah en iyisini bilir de ..şu kehribar kolyeden sipariş vericem valla tek çare yapmadığım şey kalmadı
Bizde aynıyız kız kayra bugun düzeldi ama bakalım 3. Diş ne zaman merhaba dicek

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bizde aynıyız kız kayra bugun düzeldi ama bakalım 3. Diş ne zaman merhaba dicek
Bizimki hiç çıkarmadı canım bide bişey sorcam genelde ilk diş daha zordur gerisi biraz daha kolay diyolar doğru mu kızım kulağını tutmaktan bi hal oldu deli gibi uykusu var uyuyamıyor sürekli şurupta vermek istemiyorum bağışıklığı düşmesin diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizimki hiç çıkarmadı canım bide bişey sorcam genelde ilk diş daha zordur gerisi biraz daha kolay diyolar doğru mu kızım kulağını tutmaktan bi hal oldu deli gibi uykusu var uyuyamıyor sürekli şurupta vermek istemiyorum bağışıklığı düşmesin diye
Şhsen bizde ilk diş ağrısız acısız çıktı hatta o kadar acısız ki ben elimi kesene kadar anlamadım 😂😂. Ama ikinci diş anamızı ağlattı uyumamalar, uykuya direnme sebebzsiz ağlama

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Şhsen bizde ilk diş ağrısız acısız çıktı hatta o kadar acısız ki ben elimi kesene kadar anlamadım 😂😂. Ama ikinci diş anamızı ağlattı uyumamalar, uykuya direnme sebebzsiz ağlama
Bizimki de öyle ya çok huzursuz hep eli kulağında ağzında uykuya direnme herşeyden sıkılma ne yapsam olmuyor valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar