Sorum var Kızlar hangi dewam sütünü kullansam iyi bı fikir verebilrmsnz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatun tarafından oluşturulan Kızlar hangi dewam sütünü kullansam iyi bı fikir verebilrmsnz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hangi dewam sütünü kullansam iyi bı fikir verebilrmsnz
Konbuyu başlatan Hatun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ben Bebelac almayı düşünüyorm ama biminkini kullanan varmı aranızda 😇
Deneyerek buluyorsun açıkçası ilk Aptamil ile başladım gazı çok diye gorumcek sma alın deyip durdu aldirincaya kadar uğraştı sayesinde gaz daha çok çoğaldı acillik olduk onun yüzünden neyse yaramadı kiloda aldırmadı şimdi Aptamil comformil kullanıyorum çok memnunum gazini kendi atıyor illa ki yine gaz vardır vücudunda ama en azından o sancı atakları azaldı çok şükür

Hatun

Kayıtlı Üye
rank
Deneyerek buluyorsun açıkçası ilk Aptamil ile başladım gazı çok diye gorumcek sma alın deyip durdu aldirincaya kadar uğraştı sayesinde gaz daha çok çoğaldı acillik olduk onun yüzünden neyse yaramadı kiloda aldırmadı şimdi Aptamil comformil kullanıyorum çok memnunum gazini kendi atıyor illa ki yine gaz vardır vücudunda ama en azından o sancı atakları azaldı çok şükür
Çok geçmiş olsun öncelikle doğruyu bulduysaniz sevindim evlat başka biseye benzemiyor onun için en iyisini bulmaya yapmaya çalışıyorsun bunun adı gerçek annelik 😇

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ben Bebelac almayı düşünüyorm ama biminkini kullanan varmı aranızda 😇
Canım deneyerek tecrübe etmem gerekiyor. Ben Bebelac Gold kullanıyorum gaz ve kabızlık yapmıyor. Ama senin bebeğe yararmi bilemiyorum her bebek bir olmuyor. Benim ilk oğlum ilk Aptamil verdik yemedi gitti 10 tl lik mama yedi mesela

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar