Kızlar hastahaneden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar hastahaneden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,448 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastahaneden geldim
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kizçem

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gittim burdaki sağlık ocağından bozma hastahaneye 🙄 covid testi istediler verdm bakalım. Sonuç yarın çıkacak. Öksürük deyince hemen test istediler zaten kan ve idrar da verdim yine idrarda şeker çıktı ama şimdiki mevzum o değil ya kovidsem 😱😱😱😱

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gittim burdaki sağlık ocağından bozma hastahaneye 🙄 covid testi istediler verdm bakalım. Sonuç yarın çıkacak. Öksürük deyince hemen test istediler zaten kan ve idrar da verdim yine idrarda şeker çıktı ama şimdiki mevzum o değil ya kovidsem 😱😱😱😱
Ben de iki gün önce verdim test boğaz ağrısı vardı direk teste gönderdi negatif çıktı eşimde bende çok kötü gribiz ikimizinde negatif çıktı çok şükür biz kesin olduk diyoduk hatta öksürük yoktu sadece boğaz ağrısı burun akıntısı o kadar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kız covid olsan şimdiye atlatmıştın 15 gündür cekiyorsun korkma bebek için bişey dedi mi kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar