Kızlar hastahaneden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar hastahaneden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,483 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastahaneden geldim
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kizçem

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek için bişe demedi hemen kovid testine yönlendirdi kan idrar aldı ama ona da pazartesi bakarız dedi ya zaten entegre hastahane ne bekliyorsam. Sadece ebeye dedim kasıklarım ağrıyor öksürürken bebek sanki rahime inmiş gibi haraketleri az sorduğu tek soru iştahında azalma var mı yok dedim tamam korkma dedi ne alaka anlayamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok tşk ederim kuzucuklarım inşallah değilimdir oğlum kronik bronşit ona bulaşırsa mahvolur 😥😥😥😥

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gittim burdaki sağlık ocağından bozma hastahaneye 🙄 covid testi istediler verdm bakalım. Sonuç yarın çıkacak. Öksürük deyince hemen test istediler zaten kan ve idrar da verdim yine idrarda şeker çıktı ama şimdiki mevzum o değil ya kovidsem 😱😱😱😱
Allah korusun canım 🤲🏻İnşallah değilsindir iyi düşün iyi olsun🤲🏻

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allahım korusun hayırlara çıksın kuzumm değilsindir inşallah sonuç çıkınca yaz hemen . Bak bende 16 gün grip çektim gitmedim de test mest vermeye valla. Ama benim burnum felaket akiyordu griptim emindim. Covidde burun hafif akiyor grip gibi degil bunu bildigimden test falan vermedim. Su ara herkes grip kuzum inşallah sende sadece üşütmüşsündür balımm🤲😇
Kızlar gittim burdaki sağlık ocağından bozma hastahaneye 🙄 covid testi istediler verdm bakalım. Sonuç yarın çıkacak. Öksürük deyince hemen test istediler zaten kan ve idrar da verdim yine idrarda şeker çıktı ama şimdiki mevzum o değil ya kovidsem 😱😱😱😱

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Allahım korusun hayırlara çıksın kuzumm değilsindir inşallah sonuç çıkınca yaz hemen . Bak bende 16 gün grip çektim gitmedim de test mest vermeye valla. Ama benim burnum felaket akiyordu griptim emindim. Covidde burun hafif akiyor grip gibi degil bunu bildigimden test falan vermedim. Su ara herkes grip kuzum inşallah sende sadece üşütmüşsündür balımm🤲😇
Kız benimde burnum çok akıyor yara oldu artık burnum komple silmekten gece nile kalkıp burun siliyorum 2 dk ya bir uyku nedir bilemedim ama yine de öksürük felaket ya üff bugun kaburgalarım bile ağrıyor inşallah kuzucum ya, 🥺🥺🥺

Hangi hastane gecmis olsun canim.
Canım Erzurum uzundere entegre hastahanesi

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben de iki gün önce verdim test boğaz ağrısı vardı direk teste gönderdi negatif çıktı eşimde bende çok kötü gribiz ikimizinde negatif çıktı çok şükür biz kesin olduk diyoduk hatta öksürük yoktu sadece boğaz ağrısı burun akıntısı o kadar
Geçen bende öyleydim sonra grip 8lmuştum doktor dedi c vitamini bol ye ilaç vermedi geçti ama geçmiş olsun kuzum

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek için bişe demedi hemen kovid testine yönlendirdi kan idrar aldı ama ona da pazartesi bakarız dedi ya zaten entegre hastahane ne bekliyorsam. Sadece ebeye dedim kasıklarım ağrıyor öksürürken bebek sanki rahime inmiş gibi haraketleri az sorduğu tek soru iştahında azalma var mı yok dedim tamam korkma dedi ne alaka anlayamadım

Çok tşk ederim kuzucuklarım inşallah değilimdir oğlum kronik bronşit ona bulaşırsa mahvolur 😥😥😥😥
Geçmiş olsun canım sen Erzurum damı yaşıyorsun dikkat et benim memleketim kış ağır geçer soğuk almayın kalın giyinin birde şehir hastanesi ne gitseniz daha iyi olur Allah şifa versin inşallah canım

Geçmiş olsun canım sen Erzurum damı yaşıyorsun dikkat et benim memleketim kış ağır geçer soğuk almayın kalın giyinin birde şehir hastanesi ne gitseniz daha iyi olur Allah şifa versin inşallah canım
Kar yağdı oralara çok soğuk olur çok dikkat et kendine

Tüm sayfalar yüklendi.