Kızlar hastahaneden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar hastahaneden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastahaneden geldim
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kizçem

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım sen Erzurum damı yaşıyorsun dikkat et benim memleketim kış ağır geçer soğuk almayın kalın giyinin birde şehir hastanesi ne gitseniz daha iyi olur Allah şifa versin inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kar yağdı oralara çok soğuk olur çok dikkat et kendine
Kuzum evet uzunderedeyim burda hava daha iyi tabi Erzuruma göre. Sen nerdesin şimdi peki. Bakayım metin ingeç varmış prof ona gşdecem inşallah canım

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum evet uzunderedeyim burda hava daha iyi tabi Erzuruma göre. Sen nerdesin şimdi peki. Bakayım metin ingeç varmış prof ona gşdecem inşallah canım
Ben şimdi İstanbul da yaşıyorum ama gönlüm Erzurum da oranın soğuğuna gurban olim evet metin bey çok iyi doktor birde özel buhara hastanesi var oranın doktoru Fatma hanım ve demet hanım var onlar iyi doktorlar şimdiden Allah hayırlı etsin bebeğini analı babalı büyütsün inşallah

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gittim burdaki sağlık ocağından bozma hastahaneye 🙄 covid testi istediler verdm bakalım. Sonuç yarın çıkacak. Öksürük deyince hemen test istediler zaten kan ve idrar da verdim yine idrarda şeker çıktı ama şimdiki mevzum o değil ya kovidsem 😱😱😱😱
Canim sonucun çıktımı e nabizdan da bakabilirsin negatiftir insallah

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben şimdi İstanbul da yaşıyorum ama gönlüm Erzurum da oranın soğuğuna gurban olim evet metin bey çok iyi doktor birde özel buhara hastanesi var oranın doktoru Fatma hanım ve demet hanım var onlar iyi doktorlar şimdiden Allah hayırlı etsin bebeğini analı babalı büyütsün inşallah
Kuzum ben başta demete gittim düşük yaparsın dedi bebek 1 haftaya düzeldi ama pek iyi şeyler söylemiyorlar alkol kullanıyormuş falan dediler. Fatma hanıma gittim şimdiye kadar ilgilenmiyor parayı verdiğin gün iyisin vermediğin ikinci gün sonuca gittiğinde yüzüne bakmıyorlar. Bende metin beyi duydum dedim onda doğum yapim biraz tuzlu ama. Allah kavuştursun memleketine inş❤️❤️❤️❤️

Canim sonucun çıktımı e nabizdan da bakabilirsin negatiftir insallah
Heee kuzucum gece çıktı negatif çok şükür nasıl rahatladım anlatamam❤️❤️❤️

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben başta demete gittim düşük yaparsın dedi bebek 1 haftaya düzeldi ama pek iyi şeyler söylemiyorlar alkol kullanıyormuş falan dediler. Fatma hanıma gittim şimdiye kadar ilgilenmiyor parayı verdiğin gün iyisin vermediğin ikinci gün sonuca gittiğinde yüzüne bakmıyorlar. Bende metin beyi duydum dedim onda doğum yapim biraz tuzlu ama. Allah kavuştursun memleketine inş❤️❤️❤️❤️

Oh iyi çok şükür ❤️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Geçmiş olsun çok şükür 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadır
Geçen bende öyleydim sonra grip 8lmuştum doktor dedi c vitamini bol ye ilaç vermedi geçti ama geçmiş olsun kuzum
1 haftadır mandalina nar ıhlamur kuşburnu ama inat etti gitmiyor bi hafif oluyor bi kötü sabah iyiyse akşam kötü anlamadım vallahi faranjitle beraber olduğu için belkide geç iyileşiyorum

K

Kizçem

Guest
Bende 10 gün önce boğaz ağrısı, burun akıntısı ve öksürük vardi gitmedim doktora evde ıhlamur nane limon kaynatip günde 2 bardak içtim. Tavuk suyu çorba yaptim bol limonlu içtim. Bal,limon, karabiber karıştırıp sabah akşam bir tatlı kaşığı yedim çok şükür sinüzitim olmasına rağmen evde kendi kendime atlattım. Doktora gitsem kesin covid testi isterdi hatta benden sonra eşime de bulasti ona da aynılarını uyguladım zaten covid olsanda agirlasmadigin sürece ilaç falan vermiyorlar grip salgını var bu ara Allah korusun hepimizi sagsalim yavrularımızı kucagimiza alalım inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.