Sorum var Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,456 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Ay bende hayırlısıyla duyarm inşallah cekicem tabi çekmem mi tabi doktor izin verirse
Özelde birşey demiyorlar devlette doktorun insanlığına kalmış. Çok güzel oluyor o an Allah isteyen herkese nasip etsin. Sonra bir cinsiyet merakı başlıyor kıyafet almak için sabırsızlanıyorsun güzel telaşlar 🥰😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Özelde birşey demiyorlar devlette doktorun insanlığına kalmış. Çok güzel oluyor o an Allah isteyen herkese nasip etsin. Sonra bir cinsiyet merakı başlıyor kıyafet almak için sabırsızlanıyorsun güzel telaşlar 🥰😅
Ben daha ogrenmedim cinsiyeti ya 19 haftalık olucaz bizimki kendini göstermiyor 🤦🤦 çok merak ediyorum ya

Benim doktorum çekmek istermisiniz diye sormuştu canım doktorum ya hakkını ödeyemem. İnsan heyecandan sorağı soruları bile hep unutuyor o bize demişti 🤩

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Sorma kuzum devlette öyle sanki babalarının hayrına bakıyorlar
Sinir oluyorum onlara
Ayn cnm kesemi gordm bende hicbirsey bilmiyorm tabi cahilim ilk gebelik insan derki yolk kesen çıkmış ben de özel bir doktormuz vardı tedaviyle hamile kaldm o doktora yazdm 7.5mm dedm 4+6 olmam gerk dedm 5+4 olmuşm göbekten görüldü dedm kesem oda deki küçük gözükmesi normal dedi herşey normal gözüküyor dedi yolk kesen çıkmış dedi guzl gelistigi için 4 gün ondeymis bana da dedi ki adet günü hesplama dedi ultrasonda ki gibi hespla dedi o doktor ise devlette ki gebesin dedi folicus verdi 2 hafta sonra gel dedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayn cnm kesemi gordm bende hicbirsey bilmiyorm tabi cahilim ilk gebelik insan derki yolk kesen çıkmış ben de özel bir doktormuz vardı tedaviyle hamile kaldm o doktora yazdm 7.5mm dedm 4+6 olmam gerk dedm 5+4 olmuşm göbekten görüldü dedm kesem oda deki küçük gözükmesi normal dedi herşey normal gözüküyor dedi yolk kesen çıkmış dedi guzl gelistigi için 4 gün ondeymis bana da dedi ki adet günü hesplama dedi ultrasonda ki gibi hespla dedi o doktor ise devlette ki gebesin dedi folicus verdi 2 hafta sonra gel dedi
Aynen kuzum ilgi yok devlette yüzüne baksalar gene iyi 😁

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar