Sorum var Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,524 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok Canım değilim bebek takip midina geçtim ben darısı başınıza 😅
Amin canım Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm yüzüme bakiyorlar😂😂 bende birşey bilmiyorum insan bilgi verir hamile kaldıgima sevinemiyorm resmen 3 Sne sonra kaldm inanamıyorum Allah bana nasip etti sonunda şükrediyorum ama sorular hep kafamı karistiriyor
Özele neden gitmiyorsun canım

Yok cnm yüzüme bakiyorlar😂😂 bende birşey bilmiyorum insan bilgi verir hamile kaldıgima sevinemiyorm resmen 3 Sne sonra kaldm inanamıyorum Allah bana nasip etti sonunda şükrediyorum ama sorular hep kafamı karistiriyor
İyi bir kadın doğum doktoru bul kendine gebelik sürecini başımdan sonuna takip edecek tecrübeli biri olması güzel oluyor mümkünse özel hastanede olsun ki önemli birsey olduğunda istediğim zaman telefonla ulaşabilesin

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
İyi bir kadın doğum doktoru bul kendine gebelik sürecini başımdan sonuna takip edecek tecrübeli biri olması güzel oluyor mümkünse özel hastanede olsun ki önemli birsey olduğunda istediğim zaman telefonla ulaşabilesin
Tedavi gördüğum doktora gidicm cnm artj rutinleri mi orda yaptircm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım bebeğin sağlıkla gelsin inşallah kuzum
Saol cnm inşallah ❤️

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi
Senin tüm tetkitlerini yapıyorlar cnm tarama yani enfeksiyon olabilir gıda takviyesi kan herşeye bakılıp onagöre yol izleniyor biraz pahalı da oluyor ama sağlık ocağında da veren oluyor cook ben özelde vermişti
Sonradan ne istediyse yasin ocakta vereyim diyodum onlardayazıyordu gidip veriyordum sonucları dr getiriyordum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi
İlk olarak bağışıklığın var mı yok mu diye bakıyorlar örneğin kızamıkçık, toksoplazma gibi ikinci olarak vitamin ve kan değerine bakıyorlar idrar içinde enfeksiyon var mı yok mu diye. Ona göre bir yol izliyorlar canım

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
benim de üç seneye az kala nasip oldu, elhamdülillah, sebebi bilinmiyordu, sizin de tedavi ile mi oldu, ben de ilk randevumda nerdeyse ağlıycaktım ilgisizliğinden ben o kadar yıl üstüne sevinçle heycanla gitmişim bu cuma ultrasona bakılcak 8 hafta olmuş kalp atışını duyarız diye gitmişiz, eşimi yanıma almadı çok kötü hissettim zaten kalp atışını da dinletmedi zararlı diye, ahh keşke biraz daha güler yüzlü olup iki kelime fazladan açıklama yapsalar

Tüm sayfalar yüklendi.