Sorum var Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,529 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastanede kese görüldükten sonra neden idrar testi ve kan testi alıyorlar bilgisi olan var mi
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
benim de üç seneye az kala nasip oldu, elhamdülillah, sebebi bilinmiyordu, sizin de tedavi ile mi oldu, ben de ilk randevumda nerdeyse ağlıycaktım ilgisizliğinden ben o kadar yıl üstüne sevinçle heycanla gitmişim bu cuma ultrasona bakılcak 8 hafta olmuş kalp atışını duyarız diye gitmişiz, eşimi yanıma almadı çok kötü hissettim zaten kalp atışını da dinletmedi zararlı diye, ahh keşke biraz daha güler yüzlü olup iki kelime fazladan açıklama yapsalar
evet cnm tedavi Neden dinletmedi ki kalp atışlarını bende 4+6 gitmistm doktora gebesin dedi idrar kan ver dedi 5+4 tsun dedi ama ben ultrasonda kini hesplamiyorm normal günümu ultrasyona göre 7+4 kendi günüme göre yarn 7 haftalık olucm bana da 2 hafta sonra gel dedi zten 2 haftam doluyor yarn gidicm inşallah duyarm cnm dua et olur mu sende dualarmdasn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

evet cnm tedavi Neden dinletmedi ki kalp atışlarını bende 4+6 gitmistm doktora gebesin dedi idrar kan ver dedi 5+4 tsun dedi ama ben ultrasonda kini hesplamiyorm normal günümu ultrasyona göre 7+4 kendi günüme göre yarn 7 haftalık olucm bana da 2 hafta sonra gel dedi zten 2 haftam doluyor yarn gidicm inşallah duyarm cnm dua et olur mu sende dualarmdasn
Bende polikistikover vardı cnm yumurtalarim catlamiyordu birde tembellik ama sol yumurtam büyüktü gonolf iğne vardı onla Büyümustu

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende polikistikover vardı cnm yumurtalarim catlamiyordu birde tembellik ama sol yumurtam büyüktü gonolf iğne vardı onla Büyümustu
ederim canımm hayırlısıyla sağlıklı haberini al, kalp sesini duy inşAllah🤗 benim de iyce kafam karışık doğru hesap ultrasında çıkan mı, son adetin ilk gününü baz alan mı, yoksa yumurtlama günüm mü, ben yumurtlama günümü biliyorum hakikatte kaç günlük olduğunu bilebiliyorum, ama doktorların hesabı farklı ( bu geçtiğimiz cuma randevumda 6+5 yumurtlamaya göre, 7+6 adete göre, ultrasonda da 8+3 çıktı 🤷‍♀️ hangisi esas) 😄

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum mecburi yapılmasi gerekiyor kan sayımıni belirlemekn için kan grubunu bilmek için kızamik taraması yapmak için hepatit taraması için hiv taraması için cinsel yolla bulaşan enfeksiyon ve bunun gibi bir çok hastalığı önceden öğrenip ona göre bebeğe zarar gelmeden tedavi etmek için yapılır
Cok guzel bir aciklama olmis bunun ustune yorum yapilmaz 🙏👌🥰

Tüm sayfalar yüklendi.