Sorum var Kızlar hastanelerde randavu alınıyor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Kızlar hastanelerde randavu alınıyor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 926 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastanelerde randavu alınıyor mu
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Canım uzun zamandır gitmiyordum bide göbeğim hiç yok gibi kime 6 aylik hamileyim diyorsam İnan miyor gidip bı bebeğim kilosuna baktim herhangi bi sorun var diye baktım her şey normal dediler☺️
Benimde 7. Aya kadar yoktu kimse inanmıyordu sakın teyzelere uyma onlarda bana böyle yaptılar bişey yemiyorsun bebeğin kilo almamış Böyle giderse küveze alınır gelişmemiş olur Bir sürü saçma sapan şeyler Ben de hastaneye gittim kilosuna baktırdım her şeyi Normalde dedi doktor Sen zayıfsın Ondan öyle görünmüyor dedi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gitmek istiyorum ama Eşim hafta içi çalışıyor yarın izinli beraber gidelim diyor 182 aradım yarın için randavu yok dediler acaba hastanelerde randovu veriliyor mu yoksa sadece 182 arayark randovu ala biliyoruz.bu konuda bilgisi olan var mı acaba😊
Ben oglum iicin haftalardir 182 ve e devletten randovu alamiyorum sorsan cok calusiyorlar surekli grevdeler ama randovuya gelince nerde bu doktorlar anlamiyorum

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gitmek istiyorum ama Eşim hafta içi çalışıyor yarın izinli beraber gidelim diyor 182 aradım yarın için randavu yok dediler acaba hastanelerde randovu veriliyor mu yoksa sadece 182 arayark randovu ala biliyoruz.bu konuda bilgisi olan var mı acaba😊
Hastanelere sabah 9 a kadar gidip muayene sırası alabiliniyor o gün için. Bide mhrs uygulamasını indirip takip edin ileri günler için randevuları.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar