Sorum var Kızlar hayırlı ramazanlar müsaitseniz çook acil bi bakarmısınız lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar hayırlı ramazanlar müsaitseniz çook acil bi bakarmısınız lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 792 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hayırlı ramazanlar müsaitseniz çook acil bi bakarmısınız lütfen
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba oğlum 1 buçuk yaşında öksürük burun akıntısı ve deride döküntü ile hastaneye gittik kızıl hastalığı dedi ve biz ne olduğunu bilmiyoruz antibiyotik verdi ama içiremiyorum antibiyotiği kusuyo sürekli öksürüğü çok ilerledi ve balgamlı ne yapacağımı bilmiyorum sadece göğsünde ve sırtındaydı döküntü ler kollarıda aynı şekilde kırmızı lekeler olmuş huysuz mutsuz ağlıyo sürekli ve ben delirmek üzereyim 😔 yardım eder isiniz bana akıl verin nolur 🙏
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah benim kızımda antibiyotiği asla içmez içse bile geri kusar bende şırıngayla minik minik içiriyorum o şekilde kusmuyor biraz içir bekle sonra bidaha içir ozaman kusma olmaz ama bi anda verince kusuyor

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Yarın boğaz kültürü çıkacak daha sonuç çıkmamış ama kırmızlıklar çoğaldı bilmiyorum ne yapacağımı huysuz ağlıyo sürekli
Qizilca diye bir hastaliq var bizde azerbaycanda yayildi ondan olmuw qaliba kirmizi kirmizi noktalar cikiyo vicudunda bize A vitamini yazdilae bol bol meyve su ver dediler birde tatli yedir atewide ola bilir atewin konturolde tutmalisin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlum da antibiyotikten nefret ediyor sürekli kusuyor. Ben şırıngayla aralarında en fazla 5 dakika olacak şekilde belirlenen ölçeği yarıya bölüp banyoda veriyorum ve verir vermez yüzüne soğuk su çarpıyorum o şokla antibiyotiği unutuyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah benim kızımda antibiyotiği asla içmez içse bile geri kusar bende şırıngayla minik minik içiriyorum o şekilde kusmuyor biraz içir bekle sonra bidaha içir ozaman kusma olmaz ama bi anda verince kusuyor
Evet şırıngayla içiyorum ama dişlerini kitliyo maalesef 😔

Tüm sayfalar yüklendi.