♥️KIZLAR HEMEN TOPLANIN❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ♥️KIZLAR HEMEN TOPLANIN❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,645 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ♥️KIZLAR HEMEN TOPLANIN❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kuzum bende iyiyim paşam nasıl çok hareketli oldu artık annesi❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗
Vallahi sorma nasıl bı enerjisi var ben anlayamıyorum ya iki dk afedersin totosunun üstüne oturmazmi bı bebek okadar yoruyoki beni anlatamam bide zor uykuya geciyo yoruluyo bedeni herhalde direniyo uyumamak için geceleri kavga kıyamet oluyo evde o inat ediyo uyumucam diye ben inat ediyorum uyucaksn diye annelik çok güzel bı duygu ama ama yorucuymus anamın kıymetini bı kere daha anladım😊😔

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canım Arkadaşlarım Nasılsınız İyimisiniz Napiyorsunuz Bebisleriniz Nasıllar Özledim Sizleri Sohbet Etmeyi Herkez Toplansın 🥰🥰🥰🤗🤗🤗
Canim nasilsin hamilelik nasil geçiyor,😍🥰 cinsiyetini ogrendimni? 🙃Biz ne yapalim iyi olmaya çalişiyoruz eşim de geri Malatya gitti bugün üzgünüm korkuyorum bizim için dua et, sag salim biri birimize kavuşalım,🙏🤲 kizim da diş çikartiyor,🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar