Sorum var Kızlar ilaçla alakalı bir sorum var?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar ilaçla alakalı bir sorum var? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 775 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ilaçla alakalı bir sorum var?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana enfeksiyon için antibiyotik ve ağrı kesici yazdı fakat ben bir türlü gidemedim alamadım üç gün sonra mı ne gittim ki o da ne reçetenin zamanı geçmiş alamazsın dedi eczacı🤦😟. Şimdi sorum şu acaba antibiyotiği doktor tekrar yazabilir mi hani bazı ilaçlarda yeni yazılmış diyorlar ya o ilaç bitmeden verilmiyormuş acaba sağlık ocağı doktoruna gitsem tekrar yazar mı? Bilgisi olan var mı? 🤗🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktor bana enfeksiyon için antibiyotik ve ağrı kesici yazdı fakat ben bir türlü gidemedim alamadım üç gün sonra mı ne gittim ki o da ne reçetenin zamanı geçmiş alamazsın dedi eczacı🤦😟. Şimdi sorum şu acaba antibiyotiği doktor tekrar yazabilir mi hani bazı ilaçlarda yeni yazılmış diyorlar ya o ilaç bitmeden verilmiyormuş acaba sağlık ocağı doktoruna gitsem tekrar yazar mı? Bilgisi olan var mı? 🤗🤗
Yazarlar herhalde.kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım reçeteyi alamamışsın zaten o sisteme giriş yapılmamış ilacı da haliyle kullanmamış oluyorsun tekrar yazdirabilirsin doktoruna sekreterine durumu anlat eski reçeteyi iptal edip yenisi yazabilir bu mümkün yani

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım reçeteyi alamamışsın zaten o sisteme giriş yapılmamış ilacı da haliyle kullanmamış oluyorsun tekrar yazdirabilirsin doktoruna sekreterine durumu anlat eski reçeteyi iptal edip yenisi yazabilir bu mümkün yani
Çok teşekkür ederim 🤗 cidden içim rahatladı baya sıkıntı ettim eşim gidip alayım dedi ama ben dedim gidip yeniden yazdırır alırım diye çok sevindim 🤩🤩

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim 🤗 cidden içim rahatladı baya sıkıntı ettim eşim gidip alayım dedi ama ben dedim gidip yeniden yazdırır alırım diye çok sevindim 🤩🤩
Rica ederim canım 🥰 hatta gitmeden öncesinde ara gelmeme gerek var mı diye bir de özel hastane olsun devlet olsun giriş kaydın 10 gün açık kalıyor telefonla da halolacak bı durum yani gerçi doktora da bağlı bu seni tekrar görmek istermi ilaç için onu bilemem

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım 🥰 hatta gitmeden öncesinde ara gelmeme gerek var mı diye bir de özel hastane olsun devlet olsun giriş kaydın 10 gün açık kalıyor telefonla da halolacak bı durum yani gerçi doktora da bağlı bu seni tekrar görmek istermi ilaç için onu bilemem
Acil doktoru yazmıştı ilacı sağlık ocağı tekrar yazabilir mi acaba doğru diyosun sabah arayayım öncelikle bakayım ne diyecek belki gitmeden yazar da eşim gidip alır tabi vakit bulursa kesin yine bana kalır da 😅🤦

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Acil doktoru yazmıştı ilacı sağlık ocağı tekrar yazabilir mi acaba doğru diyosun sabah arayayım öncelikle bakayım ne diyecek belki gitmeden yazar da eşim gidip alır tabi vakit bulursa kesin yine bana kalır da 😅🤦
Acil doktoru yazmışsa tekrar ulaşman zor olur canım en iyi aile hekimin ona da durumu anlatsan yardımcı olur sana direk şifre gönderirler bir de gebesin ya yormak istemezler yani inşallah öyle olur🙏

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Almadiysan elinde var gorunmez tabiki yqzar ve alirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Almadiysan elinde var gorunmez tabiki yqzar
Evet aile hekimide yazar ayni iLci suresi gecti drrsin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Acil doktoru yazmışsa tekrar ulaşman zor olur canım en iyi aile hekimin ona da durumu anlatsan yardımcı olur sana direk şifre gönderirler bir de gebesin ya yormak istemezler yani inşallah öyle olur🙏
İnşallah canım sağolasın 🤗🥰🥰

Almadiysan elinde var gorunmez tabiki yqzar ve alirsin

Almadiysan elinde var gorunmez tabiki yqzar

Evet aile hekimide yazar ayni iLci suresi gecti drrsin
Bilmiyordum bunu bir kere bir ilaç için daha yazamam demişti doktor ondan korktum yazmazlar diye enfeksiyon bebeğe zarar veriyormuş ondan antibiyotiği alamicam diye baya korktum 🤦🤦😅😅 İnşallah aile hekimi yazar da alırım

Tüm sayfalar yüklendi.