Kızlar kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,078 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin Mervem yaa atsan atılmaz satsan satılmaz iste gitsen daha fazla yapar fırsattan istifade kalsan adamı katil eder 3 cocuk sana bakıyor biri bebek Allah yardımcın olsun sabrını bol versin esini de ıslah etsin
Aynen canım şaştım ne yapacağımı gitsem asla dönmem geri kendimi biliyorum kalsam ayrı dert amin canım inşallah

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çok kötüyüm geceden beri cinnet geçireceğim az kaldı. Eşimle telefonlarımızda takip programı var bizim konum takibi, geçmiş konum bilgisi, ortam dinleme, izleme vs herşey yapılıyor. Bu Allah'ın cezası akşam dışarı defoldu gitti. Zaten burada yoktu yeni döndü baba dediği bi adamla adamı bir restauranta bırakıp eve geldi duş aldı üstünü değiştirdi gitti. Ben salakta sanıyorum ki 4 5 gündür görmüyor çocuğunu falan özledi ondan görmek için geldi gitti. Neyse o adamı bıraktığı restauranta gitti izliyorum oraya kadar herşey normal aradan 2 saat falan geçti saat 12ye geliyor konumdan baktım kalkmamışlar mı daha diye. Bağlantı koptu diyor. En son oldukları yerde görünüyor. Teli kapatmış komple. Ben buna ulaşmaya çalışırken açtı bu teli beni aradı. Oldukları yerden yarım saat 40 dklık uzak bir yerde. Şöyle böyle dedi tel bozuk dedi birşeyler anlattı kapattı teli inanmadım tabi. Kapatır kapatmaz tekrar komple telefonu kapattı. Arıyorum arıyorum kapalı yanındaki adamı aradım 2 3 kez oda açmadı yarım saat sonra o adamın telden geri aradı beni teli açtım eve gelme sakın deyip suratına kapattım bir iki sefer daha aradı açmadım sonra 1 buçuk 2 saat ne telini açtı ne ses çıktı bundan gece 3 gibi eve geliyorlar gelmeden 10dk önce teli açıyor aramaya başlıyor beni. Mesaj attım bir sürü ağzıma ne geliyorsa saydım o teli açana kadar çok net bir şekilde dedim ama eve gelme rezil ederim seni diye. İlk geldiler açmadım kapıyı almadım eve. Gittiler aradılar ettiler falan yarın gideceğim ben dedim bir şekilde eve gelmeye ikna ettiler. Geldi bunlar Yemin billah ediyor bir bok yemediğine ama inanmıyorum salak mıyım ben Allah aşkına çocuk muyum yada. Kesinlikle suratını görmek değil sesini duymak bile istemiyorum öyle bi iğrendirdi. Gitsem bir dert kalsam bir dert Allah aşkına ne yapayım ben akıl verin kızlar delireceğim artık. Yalan söylediğini teli kasti kapattığını bir bok yediğini adım gibi biliyorum ama ispatım yok konum vs herşey gittiği için tel kapalı olunca. Birde üste çıkmaya çalışıyor güvenmiyorsan defol git vs diyor bağırıp çağırıyor. Gerizekalı suçluluk psikolojisi kendini bu şekilde üste çıkarmaya çalışıyor. Bende dünkü çocuğum ya yerim bunları yemin ederim kafayı yiyeceğim
Canım benim önce bı dur daha sakin olmaya çalış düzgünce oturup konuşun sonuna kadar haklısın ama yeni doğum yaptın güçlü olman gerekir öyle git falan diyemez hiçbir erkek kendi defolur gider bı kaç gün daha takip et bakalım ama sakin kalarak 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım şaştım ne yapacağımı gitsem asla dönmem geri kendimi biliyorum kalsam ayrı dert amin canım inşallah
Düzeleceğini bilsen gidersin ama gidince daha cok halt yeyıp daha kotu olursa cocuklara yazık olur 😔 oturup mantıklıca dusun kuzum en iyi sen bilirsin esini evinizi biz ne yazsak bos hakkında hayırlısı olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim önce bı dur daha sakin olmaya çalış düzgünce oturup konuşun sonuna kadar haklısın ama yeni doğum yaptın güçlü olman gerekir öyle git falan diyemez hiçbir erkek kendi defolur gider bı kaç gün daha takip et bakalım ama sakin kalarak 🙏
Kuzum diyorum ya bir kere yürek yemiş herhalde yedi bir bokta bir daha yapamaz yemez ispat bulayım diye kalırsam hem ispat bulamam hem gitme şansım kalmaz zaman geçince bu yaptığını da unutmam kendi kendimi yer bitiririm ondan sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düzeleceğini bilsen gidersin ama gidince daha cok halt yeyıp daha kotu olursa cocuklara yazık olur 😔 oturup mantıklıca dusun kuzum en iyi sen bilirsin esini evinizi biz ne yazsak bos hakkında hayırlısı olsun
Ah kuzum işte çocuklar olmasa yada ufaklık olmasa 1 dk durmazdım sinirden deliriyorum hâlâ daha paramparça edeceğim onu çok zor tutuyorum kendimi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım normal de yapıp yakalanmama şansı yok telde olan herşeyi bende de açık. Attığı adımdan haberim oluyor. Bir bok yediyse de tek gecelik falandı arkası gelmez birşey çıkmaz yani kanıtlayabileceğim

Aynen canım oda ayrı dert zaten çoluk çocuk oldu mu sığılmıyor bir yere

Ben zaten sinirliyim normal konuşamıyorum suratını görünce bile şeytan görmüş gibi oluyorum birde üstüne o saçma salak bağırıp çağırıyor büyüyor olay. Dua etsin misafir var gerçi ne bok çıkıyorsa o adamın başının altından çıkıyor hepte. Hepsinden nefret ettim yemin ederim
Canım tabi ki eşini en iyi sen tanıyorsun ne zaman ne yapıp yapmayacağını çok iyi bilirsin Çocuk olunca insan kendini frenliyor biraz yenilip yutulmayacak şeylerde oluyor tabi Rabbim fırsat vermesin yar ve yardımcın olsun 🙏🏻

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gitsem dönmem kuzum aynen ben varken böyle yokken kim bilir neler yapar bu düşünce yüzünden döneceksem de dönmem zaten

Bu ara bi tarafları kalktı onun katil olacağım ondan korkuyorum. Dengesiz sinirli insanım ben dediğin gibi kaldıramam böyle şeyleri çok iyi biliyor da bunu diyorum ya yürek yemiş herhalde
Allah korusun sakin ol bitanem

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çok kötüyüm geceden beri cinnet geçireceğim az kaldı. Eşimle telefonlarımızda takip programı var bizim konum takibi, geçmiş konum bilgisi, ortam dinleme, izleme vs herşey yapılıyor. Bu Allah'ın cezası akşam dışarı defoldu gitti. Zaten burada yoktu yeni döndü baba dediği bi adamla adamı bir restauranta bırakıp eve geldi duş aldı üstünü değiştirdi gitti. Ben salakta sanıyorum ki 4 5 gündür görmüyor çocuğunu falan özledi ondan görmek için geldi gitti. Neyse o adamı bıraktığı restauranta gitti izliyorum oraya kadar herşey normal aradan 2 saat falan geçti saat 12ye geliyor konumdan baktım kalkmamışlar mı daha diye. Bağlantı koptu diyor. En son oldukları yerde görünüyor. Teli kapatmış komple. Ben buna ulaşmaya çalışırken açtı bu teli beni aradı. Oldukları yerden yarım saat 40 dklık uzak bir yerde. Şöyle böyle dedi tel bozuk dedi birşeyler anlattı kapattı teli inanmadım tabi. Kapatır kapatmaz tekrar komple telefonu kapattı. Arıyorum arıyorum kapalı yanındaki adamı aradım 2 3 kez oda açmadı yarım saat sonra o adamın telden geri aradı beni teli açtım eve gelme sakın deyip suratına kapattım bir iki sefer daha aradı açmadım sonra 1 buçuk 2 saat ne telini açtı ne ses çıktı bundan gece 3 gibi eve geliyorlar gelmeden 10dk önce teli açıyor aramaya başlıyor beni. Mesaj attım bir sürü ağzıma ne geliyorsa saydım o teli açana kadar çok net bir şekilde dedim ama eve gelme rezil ederim seni diye. İlk geldiler açmadım kapıyı almadım eve. Gittiler aradılar ettiler falan yarın gideceğim ben dedim bir şekilde eve gelmeye ikna ettiler. Geldi bunlar Yemin billah ediyor bir bok yemediğine ama inanmıyorum salak mıyım ben Allah aşkına çocuk muyum yada. Kesinlikle suratını görmek değil sesini duymak bile istemiyorum öyle bi iğrendirdi. Gitsem bir dert kalsam bir dert Allah aşkına ne yapayım ben akıl verin kızlar delireceğim artık. Yalan söylediğini teli kasti kapattığını bir bok yediğini adım gibi biliyorum ama ispatım yok konum vs herşey gittiği için tel kapalı olunca. Birde üste çıkmaya çalışıyor güvenmiyorsan defol git vs diyor bağırıp çağırıyor. Gerizekalı suçluluk psikolojisi kendini bu şekilde üste çıkarmaya çalışıyor. Bende dünkü çocuğum ya yerim bunları yemin ederim kafayı yiyeceğim
Eşinin ailesi nasıl peki çağırıp bu durumu anlatsan yanında olmazlar mi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Birde bu ilk de değil son zamanlar iyice sapıtmaya başladı zaten o. Benim doğum yaptığım sabah hastanede bizim yanımızda tiktoktan karının birine 1000 liralık hediye atmış gerizekalı ben 10 lira fazla harcasam demediğini bırakmaz. Telefon faturasından çıktı oda ortaya kıyameti kopardım bir daha olmaz salaklığıma geldi vs dedi geçiştirdi gitsem bir dert gitmezsem bu adam beni sonunda katil eder cidden delireceğim az kaldı

Aynen canım hep öyle oluyor doğru diyorsun normal de yiyeceği halt değil. Kendisine de söyledim yürek yemiş herhalde bilmiyorum.
Yazık insan bunları nasıl yutarda aynı yastığa baş koyar yani çocukların var ayrılamazsın brlki ama kesinliklede göz yumma iflah olacak gibi görünmüyor Allah yardıncın olsun umarım bir dönemdir geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar