Kızlar kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,051 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kavga etmekte kesmiyor ki sözde kavga bitiyor bişey geliyor aklıma gidip soylendimmi bana diyor kapatmadikmi biz o konuyu
Hem biz olmadan yapamıyorlar hem yiyeceği haltlardan geri durmuyorlar hem üste çıkıyorlar başlarım böyle aşkın izdirabina ben ya zaten benimki yapamaz demeyim yaparsa neler olacağını çok iyi biliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir tanede dul benim başımda
Benimkide öyle bu aralar hamileyim diye pek konuşmuyor ama ev hep tertemiz olsun ister herşeye karışır kaynanam kocam kadar kaynanalik yapmadı bana .kadın diyor benim gelinin kaynanasi koynunda

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Hem biz olmadan yapamıyorlar hem yiyeceği haltlardan geri durmuyorlar hem üste çıkıyorlar başlarım böyle aşkın izdirabina ben ya zaten benimki yapamaz demeyim yaparsa neler olacağını çok iyi biliyor

Benimkide öyle bu aralar hamileyim diye pek konuşmuyor ama ev hep tertemiz olsun ister herşeye karışır kaynanam kocam kadar kaynanalik yapmadı bana .kadın diyor benim gelinin kaynanasi koynunda
Dün agzına tükürdüm zaten itgibi sesi kedildi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Erkeklere rahat batıyor ev temiz cocuklara bakılıyor yemek yapılıyor canları isteyince gonlu de goruluyor hala heyecan arama pesınde kosuyorlar eskilerin bi lafı var erkegın 2 kasıgı varsa birini kıracan elinde parasında oldu mu gelde tur nerde yıyecegıni sasırıyor kafa rahat olan erkek aklını Oyle seylere yoruyor biraz da onlara bırseylerı ustlerı ne yuklemek lazım her sorumlulugun altına kadın girerse butun yukun altında kalıyor

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Erkeklere rahat batıyor ev temiz cocuklara bakılıyor yemek yapılıyor canları isteyince gonlu de goruluyor hala heyecan arama pesınde kosuyorlar eskilerin bi lafı var erkegın 2 kasıgı varsa birini kıracan elinde parasında oldu mu gelde tur nerde yıyecegıni sasırıyor kafa rahat olan erkek aklını Oyle seylere yoruyor biraz da onlara bırseylerı ustlerı ne yuklemek lazım her sorumlulugun altına kadın girerse butun yukun altında kalıyor
Ben onu bastan yaptim bacim bir borca girdik adam simdi ev is arasi mekik dokuyorda oda cozum degil hamurunda varsa kafaya koyduysa yada aklini celeni varsa yapar gene

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çok kötüyüm geceden beri cinnet geçireceğim az kaldı. Eşimle telefonlarımızda takip programı var bizim konum takibi, geçmiş konum bilgisi, ortam dinleme, izleme vs herşey yapılıyor. Bu Allah'ın cezası akşam dışarı defoldu gitti. Zaten burada yoktu yeni döndü baba dediği bi adamla adamı bir restauranta bırakıp eve geldi duş aldı üstünü değiştirdi gitti. Ben salakta sanıyorum ki 4 5 gündür görmüyor çocuğunu falan özledi ondan görmek için geldi gitti. Neyse o adamı bıraktığı restauranta gitti izliyorum oraya kadar herşey normal aradan 2 saat falan geçti saat 12ye geliyor konumdan baktım kalkmamışlar mı daha diye. Bağlantı koptu diyor. En son oldukları yerde görünüyor. Teli kapatmış komple. Ben buna ulaşmaya çalışırken açtı bu teli beni aradı. Oldukları yerden yarım saat 40 dklık uzak bir yerde. Şöyle böyle dedi tel bozuk dedi birşeyler anlattı kapattı teli inanmadım tabi. Kapatır kapatmaz tekrar komple telefonu kapattı. Arıyorum arıyorum kapalı yanındaki adamı aradım 2 3 kez oda açmadı yarım saat sonra o adamın telden geri aradı beni teli açtım eve gelme sakın deyip suratına kapattım bir iki sefer daha aradı açmadım sonra 1 buçuk 2 saat ne telini açtı ne ses çıktı bundan gece 3 gibi eve geliyorlar gelmeden 10dk önce teli açıyor aramaya başlıyor beni. Mesaj attım bir sürü ağzıma ne geliyorsa saydım o teli açana kadar çok net bir şekilde dedim ama eve gelme rezil ederim seni diye. İlk geldiler açmadım kapıyı almadım eve. Gittiler aradılar ettiler falan yarın gideceğim ben dedim bir şekilde eve gelmeye ikna ettiler. Geldi bunlar Yemin billah ediyor bir bok yemediğine ama inanmıyorum salak mıyım ben Allah aşkına çocuk muyum yada. Kesinlikle suratını görmek değil sesini duymak bile istemiyorum öyle bi iğrendirdi. Gitsem bir dert kalsam bir dert Allah aşkına ne yapayım ben akıl verin kızlar delireceğim artık. Yalan söylediğini teli kasti kapattığını bir bok yediğini adım gibi biliyorum ama ispatım yok konum vs herşey gittiği için tel kapalı olunca. Birde üste çıkmaya çalışıyor güvenmiyorsan defol git vs diyor bağırıp çağırıyor. Gerizekalı suçluluk psikolojisi kendini bu şekilde üste çıkarmaya çalışıyor. Bende dünkü çocuğum ya yerim bunları yemin ederim kafayı yiyeceğim
Ben olsam giderim aklı başına gelsin

Aynen bendee🤬🤬

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben onu bastan yaptim bacim bir borca girdik adam simdi ev is arasi mekik dokuyorda oda cozum degil hamurunda varsa kafaya koyduysa yada aklini celeni varsa yapar gene
Icınde varsa zıncırede vursan yapar gülüm yapacak bırsey yok ona ama fırsatı da vermeyecen yaparsa kendi kaybeder yapmazsa ne ala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar