Kızlar kafam karışık bir bakın hele🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Farugun annesi tarafından oluşturulan Kızlar kafam karışık bir bakın hele🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,307 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kafam karışık bir bakın hele🤣
Konbuyu başlatan Farugun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar güzel anneler bı sorum olacak bebeğim iki ayını doldurdu artık geceleri bazen güzel uyuyor uyandirmam gerekiyormu kilo alımı iyi ebe 3 saati geçmesin diyor ama bebek kızıyor kaldirinca napcagimi şaşırdım ablamda kaldırma diyor kafamda deli sorular 🤣
Kuzum daha henüz küçük olduğu için 2 saatte bir emzirmen gerekiyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar güzel anneler bı sorum olacak bebeğim iki ayını doldurdu artık geceleri bazen güzel uyuyor uyandirmam gerekiyormu kilo alımı iyi ebe 3 saati geçmesin diyor ama bebek kızıyor kaldirinca napcagimi şaşırdım ablamda kaldırma diyor kafamda deli sorular 🤣
Benim kizimda 51 günlük oldu canim kilo alımı guzel gunduz iki saatte bir hatta istediği zaman sürekli emziriyom gecede kendisi ne zaman uyanirsa o zaman emiyor doktor 4 saat 5 saati gecmesin kan şekeri düşer dedj genelde 3 yada 4 saatte uyaniyor sende o şekilde yapabilirsin canim seninde uykuya ihtiyacı n var sonucta kendinide hirpalama gelişimi guzelse

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ebe bana gece uyandırmamam gerektiğini söyledi uyku düzeni bozulurmuş, hiç uyandırmadım gece 2 de kalkar emer sabaha kadar deliksiz uyurdu şükür hiç bir sıkıntı yaşamadık kilosu da yerindeydi

A

Anne12345

Guest
Benim kizimda cok zaman geceni uyanmadan uyurdu kilo almaga ehtiyac oldugu ucun doctor dedi ki uyanmasa cok saat yatarsa uyatmadan karnini doyuzdur-mende ele edirdim kizimda uyanmadan yeyib yeniden davam edirdi uykuya.....wimdi 8haftalik hamileyem bu bebiwim nece olacak bilmirem🤷‍♀️

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de emzirmek için gece uyandırmaya çalışıyordum ama bir türlü uyanmiyordu kontrol e gittiğimizde Dr a dedim ben uyandiramiyorum geceleri besleyemiyorum bebeğimi dedim Dr bana sen hiç uyusunda büyüsün sözünü duymadın mı dedi 😒 bırak uyandırma uyusun dedi 🤷 birazda sinir olmuştum üslubuna ama neyse 😤

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de emzirmek için gece uyandırmaya çalışıyordum ama bir türlü uyanmiyordu kontrol e gittiğimizde Dr a dedim ben uyandiramiyorum geceleri besleyemiyorum bebeğimi dedim Dr bana sen hiç uyusunda büyüsün sözünü duymadın mı dedi 😒 bırak uyandırma uyusun dedi 🤷 birazda sinir olmuştum üslubuna ama neyse 😤
Canım sen doktora götürdüğünde çocuk ne kadarlıktı benimki 12 günlük geceleri zor uyandırıyorum bazen az emiyor sonra uyuyor emzirmeye çalışıyorum bu sefer ağlıyor

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen doktora götürdüğünde çocuk ne kadarlıktı benimki 12 günlük geceleri zor uyandırıyorum bazen az emiyor sonra uyuyor emzirmeye çalışıyorum bu sefer ağlıyor
Gününü tam hatırlamıyorum canım ama doğumdan sonraki rutin kontrollerdi. Benim bebeğim biraz kilolu doğmuştu 4 küsur ama karnımda iyi beslendi doğduktan sonra geceleri pek emmiyordu işte malesef. Sen emzirdikten sonra uyuyorsa bebeğin doyuyordur canım aç bebek uyumaz mümkün değil için rahat olsun 🤗

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Cok küçük oldugu için iki saatte bir beslemen gerekiyor cnm minik nekadar rahatsiz edilmekten hoşlanmasada onun iyiligi için mecbur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar