Kızlar kafam karışık yardım eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ayy tarafından oluşturulan Kızlar kafam karışık yardım eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kafam karışık yardım eder misiniz
Konbuyu başlatan İlknur ayy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Malum pandemi sürecindeyiz. 10 haftalık gebeyim. Kaynanam sürekli evine 30 40 kişi.toplayıp yemek vs veriyor. Ben gitmeyince virüs bize uğramaz diyip bana küsüyo. Ya ben mi yanlış yapıyorum. Hamile olmasam neyse ama hamileyken bebeğime zarar gelmesinden çok korkuyorum. 🥺 Bize virüs uğramaz nedir nasıl bir cehalettir yarabbim ya

Kocayekspr

Kayıtlı Üye
rank
Bence bu konuda net olmalisiniz hiç çekinmeyin ben gebeyim diyin doktorum bana sakın kovide yakalanma senin için riskli olur ilaç da kullanamazsin demişti siz de o şekilde söyleyebilirsiniz bebeğinizde kalıcı bir hasar filan olmasın Allah korusun

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Malum pandemi sürecindeyiz. 10 haftalık gebeyim. Kaynanam sürekli evine 30 40 kişi.toplayıp yemek vs veriyor. Ben gitmeyince virüs bize uğramaz diyip bana küsüyo. Ya ben mi yanlış yapıyorum. Hamile olmasam neyse ama hamileyken bebeğime zarar gelmesinden çok korkuyorum. 🥺 Bize virüs uğramaz nedir nasıl bir cehalettir yarabbim ya
Bu hayatta tahammül edemeyeceğim iki şey biri saygısızlık iki onca imkanin teknolojolinin icinde bile hala cahil cahil konuşan bide savunduğu şeyi bilimle bile yaristiran cahiller ayy dusunurken bile sinirlerim bozuldu

fatmanur

Kayıtlı Üye
rank
doğru olanı yapıyosun boşver küserse küssün bir yakınım covid oldu bebeğini 7 aylık doğdu küvezde felan kaldı daha mı iyi böyle.

886nk

Kayıtlı Üye
rank
En iyisini yapıyorsun sende alma eve kimseyi korun evdekilerde dikkat etsin 2 tane tanıdığımız doğurdu ikisi de öldü bebekleri annesiz kaldı 1 günlük bebekler daha virüsten öldü

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
En güzeli eşinle konuş ve bu durumu annesiyle konuşup halletmesini söyle onun konuşması daha uygun olur sonuçta eşin yüzünden o insanı hayatına aldın eşinin söylemesiyle senin söylemen bir olmaz gerekiyorsa eşin karımı arayıp çağırma rahatsız oluyorum bile demeli daha yolun başındasın hamilelik çok uzun bir süreç şimdiden bunlarla uğraşıyorsan sonlara doğru takatin kalmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar