Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,676 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kahvaltıda ne veriyorsunuz?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Uraz 1 yaşında artık teyzoşları ama biliyosunuz meret süt alerjimiz devam ediyor kahvaltı sıkıntısı yaşıyoruz bu aralar peynir falan hak getire zaten ama bu önceden kahvaltıya mama hazırlardım onuda istemiyor büyük adam gibi zeytini ekmeği ağzıma sok diyor bana kahvaltı tabağınıza koyduğunuz değişik ürünlerden yazar mısınız oğlumun tabağındaki çeşitliliği arttırmak istiyorum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Uraz 1 yaşında artık teyzoşları ama biliyosunuz meret süt alerjimiz devam ediyor kahvaltı sıkıntısı yaşıyoruz bu aralar peynir falan hak getire zaten ama bu önceden kahvaltıya mama hazırlardım onuda istemiyor büyük adam gibi zeytini ekmeği ağzıma sok diyor bana kahvaltı tabağınıza koyduğunuz değişik ürünlerden yazar mısınız oğlumun tabağındaki çeşitliliği arttırmak istiyorum
Kötü olmuş canım yememesi.. instagramda hemsireannedeneyimleri diye bi kullanıcı var ordan sor istersen genelde bilgi veriyor umarım çözüm bulursun 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım gecmedı mı alerjisi daha

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yumurta ver canim bal kaymak ver bence bunlar 1 yasli cocugin yeye bileceyi biseyler

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum ya ne peynir ne başka biley keçi peyniri de alerji yapıyor işin kötüsü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu ayın 8 inde tekrar randevusu var çocuğu doğum gününde doktora götürücem
Yaa uzuldum canım keske gecmıs olsaydı benim kızımın 1 yasinda gectı bir gun sonra hemen süt denediler sütte de sıkıntı olmayınca yavas yavas herseyden yedırmıstım ınsallah gecer kuzum en kısa zamanda dualarım urazla cok zor bundan sonrası daha zor 😟😟😟

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Tam tahıllı ek gıda var kahvalti icin ben onu yediriyorum çoğu zaman içine yumurta pekmez ceviz eziyorum ilik su ile ama mama şeklinde bu tabi kati istiyorsa cok çeşit var :)

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yumurta ver canim bal kaymak ver bence bunlar 1 yasli cocugin yeye bileceyi biseyler
Kaymak yasak kuzum alerjisi var bal hrnü denemedim

Yaa uzuldum canım keske gecmıs olsaydı benim kızımın 1 yasinda gectı bir gun sonra hemen süt denediler sütte de sıkıntı olmayınca yavas yavas herseyden yedırmıstım ınsallah gecer kuzum en kısa zamanda dualarım urazla cok zor bundan sonrası daha zor 😟😟😟
Yaaa bende ondan korkuyorum işte bugüne kadar ittira kaktıra geldik alerjisi geçince deneme evreleri sıkıntı diyorlar

Tam tahıllı ek gıda var kahvalti icin ben onu yediriyorum çoğu zaman içine yumurta pekmez ceviz eziyorum ilik su ile ama mama şeklinde bu tabi kati istiyorsa cok çeşit var :)
Yok kuzum ek gıdaya geçtik geçeli çocuk mama şeklinde hiç birleyi kabul etmiyor nohut pilav istiyor resmen. İstiyor ki normal adam akıllı yemek yesiriyim zeytini ezme yemiyor ama zeytini taneyle ver yiyor değişik tip bizim çocuk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kaymak yasak kuzum alerjisi var bal hrnü denemedim

Yaaa bende ondan korkuyorum işte bugüne kadar ittira kaktıra geldik alerjisi geçince deneme evreleri sıkıntı diyorlar

Yok kuzum ek gıdaya geçtik geçeli çocuk mama şeklinde hiç birleyi kabul etmiyor nohut pilav istiyor resmen. İstiyor ki normal adam akıllı yemek yesiriyim zeytini ezme yemiyor ama zeytini taneyle ver yiyor değişik tip bizim çocuk
Sut yumurta mı sadece alerjisi canım domatese de varmi nelere var alerjisi

Tüm sayfalar yüklendi.