Sorum var Kızlar kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kızlar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Valla sırf ondan yapasım gelmiyor çünkü yaparsam kaç tabak yerim bilmiyorum ama 1 tabakla kalmayacağım kesin 😅🫣🤤
Vallahi ben de bir tabakla kalmam asla 😂😂Yani diyetteyken asla yemek programları YouTube'a girmiyorum Çünkü sürekli önüme yemekler düşüyor Ve Nefsim beni gıdıklıyor diyetini Boz diye zaten bozmamak için şekilden şekle giriyorum😒

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben de bir tabakla kalmam asla 😂😂Yani diyetteyken asla yemek programları YouTube'a girmiyorum Çünkü sürekli önüme yemekler düşüyor Ve Nefsim beni gıdıklıyor diyetini Boz diye zaten bozmamak için şekilden şekle giriyorum😒
Ay ben İzmir’de yaşarken 52-53 kiloydum tabi orası bayır yokuş kendimi sanıyordum yiyorum yiyorum kilo almıyorum bi de asansörsüz 7. Katta oturuyoruz, gençlikde var tabi 😅 geldik Eskişehir’e burası hep dümdüz bi kilo aldım bi de üstüne hamilelik-doğum off ki off ama 20 küsür senenin alışkanlığı yemeği durduramıyorum ben de 🥺 bi de benim boyum İzmir’de kısa kalıyordu, buralılarında boyları kısa ben şimdi burada uzun kaldım kiloda eklenince çok iri duruyorum çok sırıtıyorum 😅 iştah açıcı var da kesici de olsa keşke 🥹

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben İzmir’de yaşarken 52-53 kiloydum tabi orası bayır yokuş kendimi sanıyordum yiyorum yiyorum kilo almıyorum bi de asansörsüz 7. Katta oturuyoruz, gençlikde var tabi 😅 geldik Eskişehir’e burası hep dümdüz bi kilo aldım bi de üstüne hamilelik-doğum off ki off ama 20 küsür senenin alışkanlığı yemeği durduramıyorum ben de 🥺 bi de benim boyum İzmir’de kısa kalıyordu, buralılarında boyları kısa ben şimdi burada uzun kaldım kiloda eklenince çok iri duruyorum çok sırıtıyorum 😅 iştah açıcı var da kesici de olsa keşke 🥹
😂😂 Vallahi biz iştah kesici de kullansak bize fayda etmez gibi

Tüm sayfalar yüklendi.