Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,940 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤
Öffff aynı babam ley Allah yardımcınız olsun inşallah

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın hiç tahammül edemem ne anlıyorlarsa bu kahve ortamından Allah yardımcın olsun inş bırakır bu huyunu

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Babanın dimini yiyesice cehennemin dibine gidesi ce cehennem zebanisi nolocak sinirim den buraya yazdım dertleşmek için biraz sinirimi atiyorum en azindan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke evlen beseymis ozaman bekar bekar kahveye takilaymis geçen gecede 2 de geldi eve kapıyı kitlendim almadım eve

Keşke evlen beseymis ozaman bekar bekar kahveye takilaymis geçen gecede 2 de geldi eve kapıyı kitlendim almadım eve

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Babanın dimini yiyesice cehennemin dibine gidesi ce cehennem zebanisi nolocak sinirim den buraya yazdım dertleşmek için biraz sinirimi atiyorum en azindan

Öffff ley

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ya bıktım artik ya keşke öyleyse evlenmeseymis benimle banada sebep olmasaymış Bi ara iyi biraktiydi şimdi gene başladı valla babamın çocukları yanıma almayı kabul edeceğini bilsem adamı çoktan bosardim

Ayleside sürekli kızıyor ogluna ya kimseyi dinlemiyor gine aynı gine aydı hatta babası bisefer onu kahveye gitti onu kahvede ona tokat attı tabi bizim adamda utanma olmadığından gine gidiyor gine yüzü kızarmadan kahveye gine gidiyor

Ayleside sürekli kızıyor ogluna ya kimseyi dinlemiyor gine aynı gine aydı hatta babası bisefer onu kahveye gitti onu kahvede ona tokat attı tabi bizim adamda utanma olmadığından gine gidiyor gine yüzü kızarmadan kahveye gine gidiyor

Tüm sayfalar yüklendi.