Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,006 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ya hadi gitsin birseydemiyorum ama gider 1 iki saat dursun gelsin yani ne anlıyorlar sabahtan aksamakadar kahve köşelerinde yani birazda eve gel ailenle ilgilen ne bayram var ne özel günle hep varsa yoksa kahve
İlk gebeligimde kaynanamla otururken eşim kahveden eve gelmezdi doğurdum yine aynı en sonunda kaynanam gidince eşimle konuştum abisi hem kahveden gelmez hemde ayık gezmez yengesi nasıl bir halde kendi goruyo öyle olmamizimi istersin dedim başka uğraş bul dedim balık tutmaya başladı babasıyla gidermiş küçükken şimdi o oğlunu alıp balığa gidiyor bende karnimdakiyle akşama kadar uyuyorum bazen hep birlikte hazırlarım kahvaltı liklari gider deniz kenarında o balık tutar oğlum kumda oynar bende onları izlerim sende başka bir uğrasa yönlendir seninde onun yanında olabileceğin birşey bulun bundan keyif alırsa kahveyi bırakır çok şükür içki yi hiç sevmez zaten huzurla gider geliriz inşallah düzelir esinizde

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür içkisi öğle karı kız davası yoktur gezmeyi de sevmez öyle aileyi alıp balık tutmaya goturuyum demez sadece kahvede takilmayi sever o zaten balık tutma ya gide bilmek için arabamizdayok buseverde onu bahane eder balık tutmaya götürmez çünkü hep arabamız yok diyiyor onu bahane edip hicbiyere götürmüyor yada bende gezmeyi sevmiyorum diyiyor hiç biyere goturmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alderim allir getir derim getirir gelgelelim şu kahve takıntısı olmasa bide bizimde arada gezdirse başka birsey istemem mesela kalk dondurma yemeye gidek derim o da derki gitmiyek ben alır eve getiririm ama maksat dondurma değil zaten beraber takılmak ama ailecek birseyler yapmak biraz dışarıda takılmak ama adam anlamiyor ki

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤
Ben olsam gidiyor mu ne ararım ne sorarım ne yemek ayiririm okeydeki ya da pispirik oynadığı diğer 3 lu arkadaşı yapsın herşeyini suratında bakmam bana ne benimkide beni delirtti bugün 2 gün rapor muydu bugün iş başı yapması lazımdı sabah uyandım çay kahvaltı hazırladım hamile hamile bana dediği gözüm çok yanıyor ben yatiyom simdi de bilerek kalkmıyor yataktan suratimi görmemek için ne hali varsa görsün banane

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bende aramak istemiyomda ama aramayın cada adam zaten vurdun duymaz daha hiç eve gelmez bende sinirimden kendi kendime yedimle kalırım ben sinir leniyomsa onuda rat bırakmam kendi haline birazda o sinir olsun oyuzden daha çok ararim ki rahatsız etmek için bazen ona kiziyom yüze bile bakmıyorum kaç gündür doğru düzgün önüne yemek bile koyuyom ama Gine aynı gine ayni yapacak birsey yok bazende ona isim düştüğü içi çok üzun boylu kus kalamıyor mecburen yani

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bende aramak istemiyomda ama aramayın cada adam zaten vurdun duymaz daha hiç eve gelmez bende sinirimden kendi kendime yedimle kalırım ben sinir leniyomsa onuda rat bırakmam kendi haline birazda o sinir olsun oyuzden daha çok ararim ki rahatsız etmek için bazen ona kiziyom yüze bile bakmıyorum kaç gündür doğru düzgün önüne yemek bile koyuyom ama Gine aynı gine ayni yapacak birsey yok bazende ona isim düştüğü içi çok üzun boylu kus kalamıyor mecburen yani
Ah bacım ah nerdeyim ki

Ben okadar yoruldum ki insanları anlamaya çalışmaktan iyilikle yaklasmaktan artık bıktım bacı her türlü kendimizi yiyip bitiriyoruz ışte olan bize onlara bişey olduğu yok dağ dağa küsmüş haberi yok misali geçen gün sinir etti beni kız kardeşim bende ertesi gün barismissiniz diyor kocamda biz kusmuyduk ki nolduki diyor

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki de aksa eve gelmiş kızmayim diye gönlümü almaya çalışıyor bide yalanı dolanı yokmu sanki ben malımı bilmicem

Bu erkekler hep aynı demekki bitek benimki değilmiş bacim

Bu erkekler hep aynı demekki bitek benimki değilmiş bacim

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Yeni evliyken benimki de oyleydi
Manyak ya 44 gün var doğuma mesai kalayım diyeceğine gitmedi ya kız bugün alllahhhhhh allahhhhh dogurayim da gorcem ben onu

Manyak ya 44 gün var doğuma mesai kalayım diyeceğine gitmedi ya kız bugün alllahhhhhh allahhhhh dogurayim da gorcem ben onu
Ay basisi tutuyor bol e arada

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya hadi gitsin birseydemiyorum ama gider 1 iki saat dursun gelsin yani ne anlıyorlar sabahtan aksamakadar kahve köşelerinde yani birazda eve gel ailenle ilgilen ne bayram var ne özel günle hep varsa yoksa kahve
Babam kahveye giderdi çay içmeye oturmaya sohbete ama sabah 10da gider aksam 5 de gelirdi memur gibi hftasonları gitmezdi falan 😂😂 bizde derdik annem ablamla ya git hiç gelme gece de orda yat 😂😂😂😂ewde olunca her işe karısırdı deli ederdi rahmetli bizi cok huysuzdu🤦‍♀️😔 ama tabi ki kocamın gitmesini istemem kahveye falan zaten nere gitse beni götürmek ister gitmezsem de o da gitmez anasına bile bensiz gitmez neye hikmetse 🤷‍♀️off inan bana bölesi de kötü yani adamın sürekli evde olmasıda kötü. 5 gündür raporlu ewde bizimki o sabırlı adam ben cocuklara bagırıyorum diye bana kızan adam Cocuklarla kavga eder oldu 🙄ewde kim kime dum durmayız cıldıracammm kafayı yedim💃💃💃💃💃💃

Tüm sayfalar yüklendi.