Sorum var Kizlar konu emzirmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar konu emzirmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar konu emzirmek
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar 1 aylık kızım gazından dolayı sürekli ağlıyor ayaklarını germeye basliyor ama sağdan soldan kişiler aç olduğu icin ağladığını mama vermem gerektiğini söylüyorlar sütun yetmiyor diyorlar bende sütüm yetiyor diyorum çünkü mesela bezi sürekli çiş doluyor bir göğsümden verirken diğer taraf da sızlama oluyor ama mesela derler ya bebek uyuduğun da süt kaynama yapar ardından bebek uyanır benim öyle olmuyor önceden oluyordu bebek uyurken şimdi olmuyor ama içtiği zaman yutkunma sesi ve diğer göğsümde sızlama oluyor sizce yetiyodur dimi sütüm
Anlattıklarına göre maşallah sütün yeterince var dışardan söylenenlere takma o dışardan çok bilmiş insanlar sütün mu yok demesini çok iyi bilirler sen emzir bebeğini kilo takibine gittiğiniz zaman zatn kilo alımına bakacaklar ve gazi icinde karnına zeytinyağ ile masaj yap ve bacakları ile karnına doğru ileri geri hareket uygula emin ol rahatlatacaktır her emmeden sonra muhakkak gazını çıkartmaya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.