Kızlar Konu " YEMEK"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar Konu \" YEMEK\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,322 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Konu \" YEMEK\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla her gün düşünmekten artık başıma ağrılar giriyor kızlar ne kadar yorucu bir şey yapmaktan çok düşünmek insanı mahvediyor 🤦🏻‍♀️. Sizin menüler de ne var soyleyinde bizede fikir olsun 🤭💕
mercimek çorbasi etli yeşil fasulye pilav salata tatlı olarak da revani yaptım ♥️♥️♥️♥️🤗

Valla her gün düşünmekten artık başıma ağrılar giriyor kızlar ne kadar yorucu bir şey yapmaktan çok düşünmek insanı mahvediyor 🤦🏻‍♀️. Sizin menüler de ne var soyleyinde bizede fikir olsun 🤭💕
Yeteeerrr diye bağırasım geliyor 😂 Bende düşünüyorum ama akıl kalmadı artık düşünmekten 🤦‍♀️ Sebzeli türlü yapayım diyorum ama bilemiyorum, tatlım var irmik yapmıştım

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay bu yemek düşünme işi kadar zor bisey yok bence 😅bende fasulye pilav amaaann yeter 🤣🤣yanına turşu var

mercimek çorbasi etli yeşil fasulye pilav salata tatlı olarak da revani yaptım ♥️♥️♥️♥️🤗
Ay bu yemek düşünme işi kadar zor bisey yok bence 😅bende fasulye pilav amaaann yeter 🤣🤣yanına turşu var
Çok bile kız yeter 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ıspanaklar suda beni bekliyor yanina ne yapsan diye düşünüyorum ama hala bulamadım 😏🤷‍♀️
Oh mis🫢

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayşenur benden çok yasacin. Ben soracaktım ben buldum patates patlıcan oturtma pilav cacik hosaf sütlaç mutfaktayim zaten kamera olsaydi canlı yayın yapardım size 🤣🤣🤣

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
😊

Ooo afiyet olsun canim

Ooo afiyet olsun canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Afiyet olsun kuzum benim tavuk suyu corbam var yanına ne yapsam acaba

Yeteeerrr diye bağırasım geliyor 😂 Bende düşünüyorum ama akıl kalmadı artık düşünmekten 🤦‍♀️ Sebzeli türlü yapayım diyorum ama bilemiyorum, tatlım var irmik yapmıştım
Benim de puding var tatlı 😂😂

Canim ıspanaklar suda beni bekliyor yanina ne yapsan diye düşünüyorum ama hala bulamadım 😏🤷‍♀️
Ahahhaa bulgur pilavı yap yanına bir de salata yeter

Ayşenur benden çok yasacin. Ben soracaktım ben buldum patates patlıcan oturtma pilav cacik hosaf sütlaç mutfaktayim zaten kamera olsaydi canlı yayın yapardım size 🤣🤣🤣
Ahahha ne iyi olurdu varya

Tüm sayfalar yüklendi.