Kızlar konumuz"diş"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar konumuz\"diş\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,264 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar konumuz\"diş\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle herkese hayırlı geceler kızlar. Bazılarınız biliyor ki benim 3 4 gündür 20lik dişin ağrıyor ve bayada şiş dün hastaneye gittim doktor antibiyotik ve parol verdş parolu günde 2 kez iç dedi. Ama dün geceden beri ben sabaha kadar 4 kez bugunde sabahtan akşama kadar 4 kez içtim şuan 5.içecem yani o derece bir ağrı oluyor ağrı ilacı içtikten 1 saat sonra gidiyor ardan 1 saat geçince geri geliyor bı kadar çok ağrı kesici içmemin bşr sıkıntısı olmaz demi. Normalde günde en fazla 3 kez içiliyor ya
Geçmiş olsun apse olmuş galiba antibiyotik verdiğine göre. Canım ağrının sekilmesi için dönüşümlü ağrı kesici içmem gerekiyor. Kayrayi emziriyorsun antibiyotik icebiliyirmusun canım. Sarımsak ve zeytin iyi geliyor

Öncelikle herkese hayırlı geceler kızlar. Bazılarınız biliyor ki benim 3 4 gündür 20lik dişin ağrıyor ve bayada şiş dün hastaneye gittim doktor antibiyotik ve parol verdş parolu günde 2 kez iç dedi. Ama dün geceden beri ben sabaha kadar 4 kez bugunde sabahtan akşama kadar 4 kez içtim şuan 5.içecem yani o derece bir ağrı oluyor ağrı ilacı içtikten 1 saat sonra gidiyor ardan 1 saat geçince geri geliyor bı kadar çok ağrı kesici içmemin bşr sıkıntısı olmaz demi. Normalde günde en fazla 3 kez içiliyor ya
Geçmş olsun canım karanfil dene istersen çok fazla ağrı kesici zararlı olablir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun apse olmuş galiba antibiyotik verdiğine göre. Canım ağrının sekilmesi için dönüşümlü ağrı kesici içmem gerekiyor. Kayrayi emziriyorsun antibiyotik icebiliyirmusun canım. Sarımsak ve zeytin iyi geliyor
İçebiliyprum canım günde 2 kez verdi doktor. Şuan bile fena ağrıyor düşün ağrı kesici alacam birazdan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmş olsun canım karanfil dene istersen çok fazla ağrı kesici zararlı olablir
Bulamadım işte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar