Kızlar kötüyüm yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar kötüyüm yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,029 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kötüyüm yardım edin
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Erkek ya gurur yapmış duzelmezler işte aynen cnm bilmiyorum nasıl olacak
Zaten ben inanmıyorum da ailesinin bir şey diyeceğini, şimdi benim kızıma kocası bir şey dese toz kondurmam sonuçta.Diyecekler kesin aman iyi olun, o erkek sen alttan al , yap çocuk ne olacak, ciddi değildir sinirle demiştir vesaire

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ben inanmıyorum da ailesinin bir şey diyeceğini, şimdi benim kızıma kocası bir şey dese toz kondurmam sonuçta.Diyecekler kesin aman iyi olun, o erkek sen alttan al , yap çocuk ne olacak, ciddi değildir sinirle demiştir vesaire
Aynen öyle diyecekler cnm daha beni suçlu gösterecek ler 🙄

Eşimle kavgaliyiz kızlar sürekli beni haksız görüyor herşey de herşeyin hesabını yapıyor bana dün dedi ki sana çocuğu gostermeyece gim yalvaracaksin bana dedi suriyeleri söyledi sanki onlar a gidecek gibi onlardan çocuk yapacak gibi birgün seni döverim diyor bana ve ailemden kimseye birşeyde diyemiyorum kafayı yicem bana bu davranışların dan sırf çocuk istemiyorum diye bana başkasını söylüyor mesela burası benim evim benim arabam diyor sende gurur varsa binme girme eve diyor şimdi ben bunu ailesi ile konuşayım mi akıl verin bana
Polise gidip şikayetçi olursan görür kim kimin evine giremiyor kendinizi çaresiz hissetmeyin böyle insanlık dışı erkeklere de çocuk yapıp çocuğa da kendinize de eziyet etmeyin lütfen. Haklarınızı arayın en önemlisi hakkınızı bilin arastirin çaresiz değilsiniz

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Polise gidip şikayetçi olursan görür kim kimin evine giremiyor kendinizi çaresiz hissetmeyin böyle insanlık dışı erkeklere de çocuk yapıp çocuğa da kendinize de eziyet etmeyin lütfen. Haklarınızı arayın en önemlisi hakkınızı bilin arastirin çaresiz değilsiniz
Ben çocuk yapmak istemiyorum ki cnm zatem esim istiyor polise gidemem kilo kadar öz güvenim yok

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Çok abartmış ya maddi durumunuz iyi mi bir çocuk dünyaya gelse bakabilecek durumda mi eşin oğlun da kücük kusura bakma da eşin baba olmaya bu kadar meraklıysa önce olgun olsun insan olsun çocuğunun annesine söylediği şeyler yutulur cinsten değil birkaç gün annene gitsen belki gözü korkar 😏

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eşimle kavgaliyiz kızlar sürekli beni haksız görüyor herşey de herşeyin hesabını yapıyor bana dün dedi ki sana çocuğu gostermeyece gim yalvaracaksin bana dedi suriyeleri söyledi sanki onlar a gidecek gibi onlardan çocuk yapacak gibi birgün seni döverim diyor bana ve ailemden kimseye birşeyde diyemiyorum kafayı yicem bana bu davranışların dan sırf çocuk istemiyorum diye bana başkasını söylüyor mesela burası benim evim benim arabam diyor sende gurur varsa binme girme eve diyor şimdi ben bunu ailesi ile konuşayım mi akıl verin bana
Ailesiyle konuşsan oğullarını atmazlar. Kimse ayranım ekşi demez. Seni de haksız çıkarırlar. Kendi başının çaresine bak ailene söyleyemiyorsan yanlarına git evden uzaklaş bir süre eşinin burnunun sürtmesi lazım bir sekilde. Dik dur ve ailenin senin arkanda olduğunu hissettir ona aksini bilirse daha çok üstüne gelir canım. Allah yardımcın olsun eşini de ıslah etsin inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar