Sorum var Kızlar kramp ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kızlar kramp ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,199 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kramp ile ilgili
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatkokusu

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
24 hafta kontrolünde doktora diyecem c belki ilaç yazar
Canım hamileliğin son zamanlarında bende de oluyordu magnezyum eksikliğinden kaynaklı o doktorun magnezyumun milimini yükseltsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyamam kuzum ya doktoruna danıştinmi
1 haftaya kontrolüm var 24 hafta kontrolu o vakit demem lazım doktora dimi

Ayy hamilelik zamanımın son aylarında başıma geldi yataktan anş bağırma ve göz yaşı ile kalkıyordum sonrs dikkat ettim ki yürüyüş yapmadığım günler öyle oluyordum sonra her gün yürüyünce bşr daha olmadı
Ben genelde yatıp oturan biri de değilim cnm ama neden birden böyle ağrılarım oldu anlamadim

Ayy hamilelik zamanımın son aylarında başıma geldi yataktan anş bağırma ve göz yaşı ile kalkıyordum sonrs dikkat ettim ki yürüyüş yapmadığım günler öyle oluyordum sonra her gün yürüyünce bşr daha olmadı
Ben genelde yatıp oturan biri de değilim cnm ama neden birden böyle ağrılarım oldu anlamadim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
24 hafta kontrolünde doktora diyecem c belki ilaç yazar

1 haftaya kontrolüm var 24 hafta kontrolu o vakit demem lazım doktora dimi

Çok aşırı oluyor ise danış tabi kuzum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç gündür kalça ve bacak kısmıma kramplar giriyor kızlar başına gelen var mı . Dün gece uykudan bağırarak kalktım bacağıma kramp girdi ama acısı canımı aldı resmen
Benimde aynıydı magnezyum kullanmaya başladm kalmadı

Birkaç gündür kalça ve bacak kısmıma kramplar giriyor kızlar başına gelen var mı . Dün gece uykudan bağırarak kalktım bacağıma kramp girdi ama acısı canımı aldı resmen
Doktor bana vicium-D3 magnezyum vermişti hiç faydasını görmedim şuan efermag(efervesan tablet)magnezyum kullanıyorum kramp ağrılarım geçti çok şükür

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Magnezyum ve kalsiyum takviyesi alman gerek ayrıca süt çok iyi geliyor ve yürüyüş yapmaya özen göster bu şekilde hafifler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar