Sorum var Kizlar kulaadiginiz eski çocuk eşyaları varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bergen tarafından oluşturulan Kizlar kulaadiginiz eski çocuk eşyaları varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,359 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kulaadiginiz eski çocuk eşyaları varmı
Konbuyu başlatan Bergen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bergen

Bergen

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde bende yokluk içinde durdum hani hem evsiz kalmıştık hemde bir tane çay kasigimiz yoktu düğün felan olmadı zaten destek çıkan arkamızda duranda olmadı. Neyse ki Allah'a şükür hep dik durduk boş bir evde 1 sene idare etik hep onun bunun verdiği eşyalar ile büyütüm çocuğumu. Allah a şükür olsun ki onlarda yeni gibiydi. Ümidini kaybetme. Hiç bir zaman

Birde ayrıca. Facebook kullaniyomusun. Bilgilendirmek isterim. Facebook da belirli sayfalar var. O sayfalardan kargo karşılığında Da alma sansin var orda da talep postu oluşturuyorsun. Eğer varsa bilgi verebilirim canım
Kullanıyorum fesbuk ama sayfaları bilmiyorum

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kullanıyorum fesbuk ama sayfaları bilmiyorum
Yardım sayfalarj var canım ordan ihtiyacin olan şeyi talep ediyorsun alıyorsun onlarda yeni gibi. Yenisinden farkı yok ama illaki temizlemek şart istersej eşin hesap açıp en azından üye olursanız ordan biraz biseyler de olsa çıkar. Canım senin için

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 35+6 yok ve gerçekten hiç bis alamadım eşim deseniz şehir dışında duyun borçlarını ödemeye çalışıyor altın filan desen hiç yok yokluk içinde evlendim beşik bebek arabası filan hak geltire alah büyüktr diyip bekliyorum ama artık bebek gelmek üzere elinizde varsa Manisa'da yaşıyorum yoksada canınız sağolsun
Bebeginiz kızsa ben gondereyim yeniler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar