Sorum var Kızlar lütfen acele yardıma ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suzan tarafından oluşturulan Kızlar lütfen acele yardıma ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,394 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen acele yardıma ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Suzan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Suzan

Kayıtlı Üye
rank
çok korkuyorum 1cm açılma varmış hastaneye yatış yapılması istediler ama doğum başlamamış bende yatmadım sürekli alltan muaneyi kaldıramam öldürüyolar resmen ağrım adet ağrısı gibi var çok yok bazen nefesimi kesio ama geçiyo uzaninca artiyo kalkınca geciy
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizce iyi mi yaptım kızlar

Suzan

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Benimki rezillikti eşim çok çekti ilk geceden sonra boşanmaya kadar gittik çok şükür herşey geçti ilişki bile dediklerinde ben kendime zarar veriyodum esimden tiksiniyodum

Normal çatala yatıyosun iki parmak ile bakılıyo
Senin acıdı demekki

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayyy ben o dönemde eşine ayrıl ben. Yapamıyorum diyordum
Sağolsun onun destekleriyle herşeyi yendik bana kalsa çoktan boşanır dik şuan 3. Çocuğa hamile kalmazdım😂😂
Bende hep bosanmak istiyordum ama eşim arkamda yanımda oldu umutsuz vakkaydim🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sancım durdu valla nişanem geldi doğum durdu çok değişik bişey bu hastaneye gittim doğumun durmuş dediler Allah razı olsun rabbim bebeğine kavuşmayı bekleyen tüm annelerimize kucağına almayı nasip etsin 😊😊😍

Bende öyle düşündüm ama sonra hemşire bir arkadaşımdan fikir aldım evine git dedi bekleme Altan muane ile Allah korusun senide bebeği maf ederler dedi acile gidip nstye girmek istiyorum diyorum hemen alıyolar evet ilk zaman alıyo dediler bide. Hane açılmam da ilerlemedi sancılarım da durdu vücudumun o sancıya ihtiyacı varmış resmen sancidan sonra çok rahatladı vücudum 😊😊 değişik bişey bu gebeliğim

Evet benide o rahatsız ediyodu canım da çok acıyodu ya sancı olunca çok acıyo sancı olmayınca acımıyo evet o kadar ama sancım varken zaten o yetiyo bide onlar daha fazla acıtıyo

Şuan çok iyiyim vücudum doğuma hazırlıyo kendini ağrı sancı açılma falan hepsi gitti 40 haftalık oldum
Anladım.kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar