Kızlar lütfen bakınnnnnn

• Konbuyu başlatan Bebişim
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebişim tarafından oluşturulan Kızlar lütfen bakınnnnnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen bakınnnnnn
Konbuyu başlatan Bebişim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
B

Bebişim

Guest
Kızlar subat 11 de adet oldum 16sinda bitti cuma günü test yaptım bozuk çıktı test bu sabah da kan verdim sizce sonuç ne olur belim çok ağrıyor sağ tarafım başka hiç biseyim yok hadi yorumları dört gözle bekliyorum meraktan ölcemmmm

emelblbnksy

Kayıtlı Üye
rank
Benim de belim çok agrimisti ama devamlı Bi ağrı değil adet olurken ara ara ağrıtan biseydi.testim pozitif çıkmıştı.kan verdim hamile olduğumu öğrenmiştim. Simdi 28.haftadaym. İnşallah siz de hamilesinizdr 👏🏼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar subat 11 de adet oldum 16sinda bitti cuma günü test yaptım bozuk çıktı test bu sabah da kan verdim sizce sonuç ne olur belim çok ağrıyor sağ tarafım başka hiç biseyim yok hadi yorumları dört gözle bekliyorum meraktan ölcemmmm
Âdet tarihin de geçmiş. Bence hamilesin canım . Yine de hayırlısı olsun inşallah. Ben adetime bir gün kala hamile olduğumu öğrendim. Benim o zmn belim aşırı ağrıyordu dedim kesin hastalanacam ondandır dedim meğerse hamileymişim. Benim ilk ayım her an adet olucakmışım gibi geçti sürekli sancı ve bel ağrım vardı. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı ve şuan 25 haftalık hamileyim. Darısı başına inşallah Allah gönlüne göre versin 🥰♥️

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Günün geçmiş bel ağrısı hem adet belirtisi hemde gebelik belirtisi yorum yapmak zor. İnşallah hamilesindir.❣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar