Sorum var Kizlar lutfen bana yardim edin cokk kotuyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar lutfen bana yardim edin cokk kotuyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar lutfen bana yardim edin cokk kotuyum
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Merhaba kizlar ben 5 gun once dogum yaptim 2 kizim vardi şimdide oglum oldu ve ben bunun icin cok mutlu olmam gerekirken ben bir turlu mutlu olamiyorum. Eşim bu bebegi cok istiyodu hamileliyim boyunca hep benimle ilgilende hep bana bebek gibi bakti şimdi cok ilgisiz bundan ilave ben surekli hamilelik donemimi ozluyorum hatta nerdeyse agliycam hastanedeki gunlerimi ozluyorum. Belki beni kiniycaksiniz ama ben kizlarimda boyle hicc olmamiwtim surekli gecmiwi duwunuyorum o gunlerim icin agliyorum resmen bebegime bile isinamiyorum cok farkli bir durum ve beni cok mutsuz ediyor lutfen bana fikir verin yalvaririm
Canm bende öyleydim ağlıyordum anneme diyodum yanıma gel bu benimle konuşmuyor ilgi göstermiyor ki şuan anda yok ama o zamanlar lohusalık dönemiydi kendime çok yükleniyordum rüyamda eşimle kızları görüyordum sabah oluyordu ağlıyordum eşim geliyordu sanki gerçekmiş gibi davranmaya başlamıştım baktım ben kendimi bitiriyorum yatmadan önce 3 defa Ayetel Kürsi 3 defa Fatiha 3 defa da nas suresini oku onlar beni düzeltti emin ol sadece kendini rahat bırak şuan daha yenisin olacaktır düzelecektir inşallah rabbim yardımcın olsun çocuklarına yansıtma ilgini eksik etme canm onlar melek sana doğru yolu göstereceklerdir emin ol buna 🙏🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canm bende öyleydim ağlıyordum anneme diyodum yanıma gel bu benimle konuşmuyor ilgi göstermiyor ki şuan anda yok ama o zamanlar lohusalık dönemiydi kendime çok yükleniyordum rüyamda eşimle kızları görüyordum sabah oluyordu ağlıyordum eşim geliyordu sanki gerçekmiş gibi davranmaya başlamıştım baktım ben kendimi bitiriyorum yatmadan önce 3 defa Ayetel Kürsi 3 defa Fatiha 3 defa da nas suresini oku onlar beni düzeltti emin ol sadece kendini rahat bırak şuan daha yenisin olacaktır düzelecektir inşallah rabbim yardımcın olsun çocuklarına yansıtma ilgini eksik etme canm onlar melek sana doğru yolu göstereceklerdir emin ol buna 🙏🙏
5 ay önceki post canım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.